Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2014 Abiye Modelleri

2014 Abiye Modelleri
25 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 2.781 kez okundu.

2014 Abiye Modelleri

Tartışmasız tüm kadınların içinde kendini güzel ve en şık hissettiği giysi abiyelerdir. Düğün, nişan, kokteyl ve özel yemeklerde kullanılan bu giysilerin günlük kıyafetlerden farklı olmasının sebebi de bu özel tasarımlarında yatar. Kullanılan kumaşın cinsi, kalitesi ve renginden, süsleme detaylarına kadar pek çok ayrıntı bu elbiseleri özel kılan detayların başında gelir. 2014 abiye modellerine baktığımızda yine birbirinden çarpıcı tasarımları görüyoruz. Ünlü tasarımcıların elinden çıkan modellerin yanında tanınmış markaların reyonlarında da görücüye çıkan abiye modellerinde geçmiş yıllara göre çok daha cesur renkler kullanıldığını söyleyebiliriz.

Sezonun modası neon renklerin abiye modellerinde kullanılması pek alışık olmadığımız bir durum olsa da bu renklerin elbisenin çarpıcı etkisini daha da arttırdığını söylemek yanlış olmaz. Ancak bu iddialı neon rengi abiye modellerini kullanma cesaretini gösteren bayanların takı ve aksesuar konusunda biraz daha sade kalmaları avantajlarına olacaktır. Abiye modellerinde farklı tarz ve stillerde tasarımlar bulabilmek mümkün. Modası asla geçmeyecek en garantili tasarım ise kesinlikle siyah renkteki sade bir elbisedir. Her kadının gardırobunda yer alması gereken ve özel günlerin en büyük kurtarıcısı olan bu giysinin detayları ise tamamen kadının zevkine kalmış durumda.

2014 Abiye modelleri arasında doğru bir seçim yapmanın garantisi elbiseyi alma amacınıza bağlıdır. Örneğin akşamın erken saatlerinde yapılan bir etkinlikte kısa elbiseler çok daha uygun görülürken, gecenin ilerleyen saatlerine yayılan etkinliklerde uzun elbiseler çok daha hoş duracaktır. Ayrıca kısa abiyeler için daha doğal makyaj, uzun abiyeler için gösterişli ve çarpıcı bir makyaj uygulayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git