Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2015-2016 Sonbahar Kış Modası

2015-2016 Sonbahar Kış Modası
28 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.861 kez okundu.

2015-2016 Sonbahar Kış Modası

Sonbahar kış modasında bu sezon geçen sezonda moda olan ve yaz sezonun devamında kullanabileceğiniz birçok kıyafet kombinasyonları yer alıyor.

Sokak modasında 2014-2015 sonbahar kış sezonunda moda olan oversized kabanlar ayrıca ilkbahar yaz sezonunda yer alan bohem elbiseler de bu sezon devamında yer alan bazı parçalardır.

Son Moda Trendleri

Sonbahar kış sezonu moda trendleri arasında tüller, kadifeler, ekose modeller, deri, kürk, leopar desen, danteller, triko ve yün parçalar yer alıyor. Altmışlı yılların eseceği sokak modasında bu yılla ait, uzun çizmeler, geniş yakalar ve kısa elbiseler sokak modasında boy gösterecek.

Askeri yeşil renginde hâkim olacağı sonbahar kış sezonunda ayrıca maskülen tarz giyimlerde devam ediyor. Ekoselerin daha da canlandığı bu sezonda kazayağı modellerde yer alıyor.

Yeni Sezon

Sonbaharın gelişinde yazın giymiş olduğunuz bohem tarzı elbiseleri de giyebilirsiniz. Bunun dışında sokak modasında bulunacak olan modeller arasında kışın en çok tercih edilen kürk, yün, triko ve kadifeler yer alıyor. Her birini bluz, ceket, elbise olarak giyebileceğini bu kumaş örneklerini sık sık rastlayacaksınız.

Neon renklerin yeni sezonda da yer alacağı koleksiyonlarda vintage renk ve desenlerde yerlerini alacak.

Monokrom modası da bu sezonda sokaklarda rastlayacağız moda trendleri arasında. Bunların yanı sıra pelerin be pançolarda yeni sezonda sıklıkla kullanılacak parçalar arasındadır. Kabanlarda genellikle dar, düz ve uzun olanları sezonda yerini aldı.

2015-2016 Sonbahar Kış Modası Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git