Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2015 Bayan Saç Modası

2015 Bayan Saç Modası
24 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.234 kez okundu.

2015 Bayan Saç Modası

Bazı dönemler kısa saç modasının gündeme gelmesine rağmen, genellikle her yıl uzun saçın birçok versiyonu moda olarak bayanların tercihidir. Türk adet ve geleneklerine de uyan, kadınları daha çekici gösteren uzun saç, birkaç yıldır katlı kesim olarak bayanlar tarafından fazlaca tercih edilir. Bu yıl yine uzun katlı kesim saçın yanı sıra, katlı kesim küt saçlara rastlamaktayız. Gençler arasında yoğun kullanılan, bir tarafı uzun bir tarafı kısa, asimetrik saç, kesiminin yaz aylarında kullanımı artmaktadır.

Ombre Saç İle Dipten Uca Parlaklık

Diplerden koyu renk başlayarak, saç uçlarında en açık tonların kullandığı ombre saç boyası, bayanlar tarafında çok sevildi. Saça tamamen doğal bir görüntü veren ombre saçlar, kahverengi tonlarında saç rengine sahip bayanlara, dip boyası yapmadan uzun süre kullanma imkânı vermektedir. Ombre saçlar, erkenden saç boyamak isteyen genç kızlar için ideal bir boyama yöntemi olarak bilinir. Doğal saç rengine, uçlara ışıltı verilerek oluşturulan ombre saç, yaz ayları içinde ışıltıları ve canlı görüntüsü ile idealdir.

Gölge İle Verilen Işıltılar

Doğallıktan vazgeçmeyen bayanların yıllardır kullandığı ışıltılı gölgeler, bu yaz yine gündeme gelmiştir. Genellikle koyu renk saçların üzerine; saç renginin bir ton açığı ile atılan gölgeler, daha genç bir imaj yaratmak için de idealdir. Yılın modası ise kahverengi saç renklerinin üzerine atılan açık kahve tonlarındaki gölgelerdir.

2015 Bayan Saç Modası Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git