Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2015 Erkek Modasında Hangi Parçalar Revaçta

2015 Erkek Modasında Hangi Parçalar Revaçta
19 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.283 kez okundu.

2015 Erkek Modasında Hangi Parçalar Revaçta

2015  ilkbahar yaz dönemi ile birlikte erkek modası, birkaç sezondur yakalandığı fenimen çizgilerden kendini kurtarmış görünüyor. Erkek modasında yeni sezonla beraber renkler, pastel tonlar ve pembe gibi sıcak renklerden yeşil, lacivert, gri ve tabaya dönüyor.  Özellikle gri tonların gömleklerden şallara sıkça kullanıldığı da gözlerden kaçmıyor.

Ayrıca hemen belirtelim, erkek modası yeni sezonla beraber ‘dar kesim’trendinin etkisi altına girmiş bulunuyor. Peki 2015 erkek modasında hangi parçalar revaçta?

Dar Kesim Blazer Ceketler
Dar kesimi ile fit vücutları ortaya çıkartan ve oldukça erkeksi duran blazer ceketler, bir hayli revaçta olacak. Dar kesim blazer ceketlerde daha çok siyah ve kahve tonları tercih ediliyor.

Polo Tişörtler
Erkek modasında ayrı bir yeri olan polo tişörtlerin modası hiç geçmiyor! Ama önümüzdeki sezondan itibaren adeta atağa geçerek, her yerde kendini gösterecek. Klasik ve spor giyimi sentezleyen riviera tarzda sıklıkla tercih edilecek polo tişörtler,  her erkeğin gardırobunda bulunmalı.
Şişme Yelekler
Geçtiğimiz sezon oldukça moda olan şişme yelekler çıkışını sürdürecek. Şişme yelekleri ilkbahar sezonu ile beraber kapşon detayı ile göreceğiz. 2015-2016 sonbahar kış sezonunda da modası geçmeyecek parçalardan birisi; şişme yelekler.

Kareli Gömlek
Kareli modeller, erkek modasının revaç çizgisi olmaya devam ediyor. Kareli gömlek modası bir hayli in!

Şallar
Şallar, artık erkek modasının vazgeçilmez aksesuarları arasına girdi Modası geçmeyeceğe benziyor. En azından 2015 senesinde de özellikle kareli modelleriyle kaşımızda.

Deri Ceketler

Deri, modada rüzgarlar estirmeye devam ediyor. Erkek modasında dar kesim deri ceketler, ilkbahar döneminde taba ve siyah ağırlıklı renkleri ile erkeklere şıklık katacak.

Postacı Çantalar
Erkek modasının aksesuarları arsında birkaç sezon önce yerleşen postacı çantalar, adeta erkek modası ile özdeşleşti.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git