Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2015 Gelinlik Modelleri

2015 Gelinlik Modelleri
6 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 2.887 kez okundu.

Önümüzdeki yıl evlenecek gelin adayları müjde! 2015 gelinlik modelleri geçtiğimiz günlerde görücüye çıktı. Bilindiği üzere her senenin gelinlikte olmazsa olmazları dantelli, taşlı, kabarık ve taşlı gelinlikler bu senede  ilk sıralardaki yerini kaptırmadı. Ancak 2015 gelinlik modellerinde bunların yanı sıra kısa gelinlikler, v yaka gelinlikler ve vintage görünümlü gelinlikler de  podyumlarda boy gösterdi.

Dantel gelinlikler: önceki yılların modasında pek yer verilmeyen dantel gelinlikler Kate Middeleton’ın uzun kollu dantel gelinlik giymesiyle tüm dünyada bir anda büyük bir rabet gördü. Straptez gelinlik modellerini bir anda arkasında bırakarak ön plana çıkan dantel gelinlikler uzun kollu, askılı, deniz kızı, straptez, a kesim ya da kabarık modelleriyle gelin adaylarının beğenisine sunuldu. Bu sene büyük farkla pronovias dantelli gelinlikler ön sıralarda yerini alıyor.

Kabarık Gelinlikler: kabarık gelinlikler geçen yıl olduğu gibi bu senede gelin adaylarının gözdesi olmayı başracak gibi görünüyor. Özellikle armut vücut tipine sahip gelin adaylarının kurtarıcısı olanan kabarık gelinlik modelleri bu yıl prenses ve balo tipi gelinlik modellerinde yaka modeli olarak V yakayı tercih etmiştir. Armut vücut tipine sahip gelin adayları tercihlerini kabarık gelinlik modellerinden yana kullandıkları takdirde trendleri yakalamış olacaktır.

Taşlı Gelinlikler: ışıltısına aşık olan gelin adaylarının yanı sıra üstüne basa basa tasarımcılarda en az gelin adayları kadar  taşlı gelinlikler diyor. Taşlı gelinlikler bu yıl ışıltısı biraz azalmış olsada yine podyumlarda ki yerini korumayı başardı. Bu yıl daha fazla omuz ve bel bölgelerinde rastlanan taşlı tasarımlar çoğunlukla sade gelinlik modellerinde kaşımıza çıktı.

Vintage Gelinlikler: geçen yıl zirveye çıkan vintage gelinlik modelleri bu yılda poyumdaki yerini korumayı başardı. Oldukça iddialı ve tüm dönemlere gönderme yaparak gelen vintage gelinlik modelleri 50’li yıllardan ilham alan tasarımcıların gözdesi oldu. Bir çok tasarımcı yeni koleksiyonunda vintage gelinlik modellerini gelin adaylarının beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Kısa Gelinlikler: gece partilerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan kısa gelinlikler bu yıl düğünlerde de kendini göstermeye geliyor. Dantelli gelinliklerin yanına taşlı modellerde eklenince kısa gelinlik modellerinin seçim şansı artıyor. Ünlü tasarımcıların da ilgisini çeken kısa gelinlik modelleri gelin adaylarının beğenisine sunuldu.

V Yaka Gelinlikler: bu yıl tüm ihtişamı ile podyumlarda boy gösteren V yaka gelinlik modelleri hafif toplu ve küçük göğüslü gelin adaylarının kurtarıcısı olmaya geliyor. Tüm tasarımcıların koleksiyonunda yer verdiği V yaka gelinlikler hem gizemli hem de seksi görünümü ile ön plana çıkmayı başaracak gibi görünüyor.

Sade Gelinlikler: rahatlığına ve sadeliğine düşkün, gösterişten hoşlanmayan gelin adayları için bu senede ön planda olan sade gelinlikler gelin adaylarının beğenisine sunuldu. Bu yıl tasarımcıların koleksiyonlarında fazlasıyla yer verdiği sade gelinlikler tamamıyla şifon kumaştan tasarlanmış,  baştan ayağa tül ve dantel, bisiklet yaka, omuzları düşük ve straptez gibi bir çok seçenek ile karşımıza çıkıyor.

Sizler için hazırladığımız fotoğraf galerimize bakarak fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git