Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2015 Gova Ayakkabı Modası ve Artıları

2015 Gova Ayakkabı Modası ve Artıları
15 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.719 kez okundu.

2015 Gova Ayakkabı Modası ve Artıları

2015-goya-ayakkabi-trendiGova ayakkabı; topuğu 3 cm ile 5 cm arasında olan, küt topuklu ayakkabılara deniliyor ve pek çok bayan rahat olmasından dolayı Gova Ayakkabıları tercih ediyor. Gova ayakkabılar normal topuklu ayakkabılar gibi pek çok modele sahip aslında. Form olarak da Gova ayakkabıların normal topuklu ayakkabılardan bir farkı yok diyebiliriz. Tek farkı kısa topuk boyundan dolayı ayakkabının eğiminin daha az olması ve düz forma daha yakın bir ayakkabı görünümü elde edilmesi. Gova Ayakkabılar uzun boylu bayanların topuklu ayakkabı giyme isteklerinin en güzel çözümü de denilebilir aslında. Uzun boylu bayanlar boylarından dolayı topuklu ayakkabı giyip biraz daha uzamamak için maalesef babetleri ve düztabanlı ayakkabıları tercih etmek zorunda kalıyorlar. Ancak ne kadar şık olursa olsun bir babet ayakkabı, topuklu ayakkabının sağladığı görüntüyü sağlayamıyor. İşte tam da bu sırada Gova ayakkabı modeli devreye giriyor. Gova ayakkabı hem topuklu ayakkabı görünümünü tam olarak sağlıyor, hem de ayakları fazla yormadığı için gün boyu kullanabilme imkanını size sağlıyor.

2015 Gova Ayakkabı Modası ve Artıları ve de Avantajları

goyaGova ayakkabıların da tıpkı diğer topuklu Ayakkabılar gibi; normal topuklu, platform topuklu ve dolgu topuklu çeşitleri mevcut. Size düşen, dilediğiniz topuk tarzını belirledikten sonra modeli seçmek. Gova ayakkabıların rugan, süet ve deri olmak üzere üç farklı model seçeneği var ancak yaz ayları için süet Gova ayakkabıları tercih etmeniz pek de uygun olmayacaktır. Bunun yerine deri Gova ayakkabı tercih ettiğiniz zaman, yaz ayları için daha freş bir görüntü elde etmiş olacaksınız.

Gova ayakkabı modelinin en çok tercih edilenleri rugan Gova ayakkabılar. Rugan malzeme, her zaman Ayakkabılara farklı ve hoş bir hava katmaktadır, ancak topuk boyu kısa olan Gova ayakkabılara ise daha güzel görünmesini sağlayan bir form verdiğini belirtelim. Rugan malzeme ile üretilen Gova Ayakkabılar, kısa topuğun eksisini yansıtmıyor ve çok güzel bir biçimde kapatıyor.

Gova ayakkabıları bu sene pek çok ünlüde görmeye alıştık ve gayet de hoş durduğunu söylemezsek olmaz. Siz de bu yazın tercih edilen modellerinden olan Gova ayakkabılardan bir çiftini dolabınızda bulundurun…

2015 Gova Ayakkabı Modası ve Artıları Konusu Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git