Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2015 Mini Abiye Modelleri

2015 Mini Abiye Modelleri
11 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 3.136 kez okundu.

Özellikle özel geceler için tercih edilen mini abiye elbise modelleri abiye seçenekleri arasında ön plana çıkmaya başladı. Şık trendler, ayrıcalıklı renk yelpazesi ve markaların kıyasıya rekabeti sizi mini abiye modellerine çekmeyi başarıyor. Model seçiminin yanı sıra renk seçiminin ön plana çıktığını bu yüzden de renkleri pas geçmemek gerekiyor. Her sezonda olduğu gibi 2015 Mini Abiye Modellerinde de kırmızı yine ön planda oluyor. Mini abiyeler içinde kırmızı en sık tercih edilenlerden oluyor. Bayanlar kırmızının çekiciliğinin farkında olunca markalara da kırmızıya ağırlık vermek düşüyor tabi. Bunun yanı sıra yeşil ve mavi nitelikli tonları da incelemeden geçmemenizi öneriyoruz. Özellikle yaz mevsiminde tercih edilen mini abiye elbiseler şimdiden vitrinleri süslemeye başladı ve markalar koleksiyonlarını görücüye sunmaya başladı.

Pudra Pembe  Mini Elbise

Her rengin modası ayrıdır ve her nitelikli tonun ayrı bir sözü vardır. 2015 sezonunda nitelikli renkler kendini gösteriyor. Örneğin kırmızı iddia ve gösterişin simgesidir. Yeşil ise çeşitli görünümün simgsidir. Ve mavi klasik modanın simgesidir. Kısacası 2015 Mini Abiye Modelleri her yaştan tüm bayanların büyük ilgisini görecek diyebiliriz.

Beyaz Dantel Mini Abiye Elbise

Modanın önde gelen markaları geçtiğimiz günlerde 2015 mini abiye koleysiyonlarını modayı yakından takip eden bayanların beğenisine sundu. Bunların yanı sıra özel tasarımcıların defileleride bir bir görücüye çıkmaya devam ediyor. Özellikle adil ışık markası son dönemin en çok terih edilen abiye tasarımları ile görülmeye değer bir kolaksiyona sahiptir. Beymen, zara ve adil ışık mini abiye tasarımları moda ikonu bayanlar tarafından büyük ilgi topluyor. Sizler için hazırlamış olduğumuz 2015 Mini Abiye Modelleri adlı fotoğraf galerimizi inceleyerek de fikir sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git