Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2015 Sütyen Modelleri

2015 Sütyen Modelleri
28 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 2.180 kez okundu.

2015 BAYAN SÜTYEN MODELLERİ

Bayanlar, sütyen modelleri ile hem güzel bir görünüme sahip olmak hem de rahat olmak isterler. Her bayanın kullanabileceği sütyen tipi farklı olabiliyor. Ayrıca renk seçimi de bu hususta önemli. Çünkü dış görünümde olduğu kadar içte de bir uyum olmalıdır. 2015 Sütyen Modelleri hakkındaki bu yazımız hakkında isterseniz sizde aşağıdan yorum yaparak katkıda bulunabilirsiniz.

Bayanlar sütyen seçiminde öncelikle bedenlerine uygun olacak modelleri seçmek isterler. Örneğin göğüsleri küçük olan bayanlar dolgulu, sporcu, dekolte sütyen modellerini tercih ederken, göğüsleri iri olan bayanlar ise toparlayıcı modeller arasında seçim yaparlar.2015 Sütyen Modellerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Günümüzde sütyen modası o kadar ilerledi ki artık pamuklu, penye, ipek kumaş türlerinden tutun da saten, dantelli kumaş türlerine kadar çok sayıda model tasarlanıyor. 2015 sütyen modasında özellikle çiçek desenli motiflerle sıkça karşılaşacağız. Hatta bu çiçek desenleri siyah tül ve dantel işlemeler eklenerek çok daha farklı bir tarz yaratılıyor. Yeni sezon ürünlerinde rahatlık birinci planda tutuluyor. Renkler ise genellikle mor, lila, pudra renklerinin ağırlığından oluşuyor. Bunların dışında dantelli modeller, puantiyeli ve kadife modellere de rastlamak mümkün.

Sütyen modellerinde son zamanlarda yaygın olan bir diğer farklılık ise, küçük ve büyük göğüslere sahip bayanlar için pek çok avantajın sağlanmasıdır. Küçük göğüslü bayanların kullanılması için tasarlanmış ürünler arasında dolgulu olanlar hariç, takılıp çıkarılan desteklere sahip sütyenler bulunuyor. Bayanlar için çok ideal olan bu sütyenler, göğüsleri iki bedene kadar büyük gösterebiliyor. Büyük göğüslere sahip olan bayanlar için ise göğüsleri tam saran modeller bulunuyor. Yine büstiyer sütyen modelleri ile kıyafetlerinizi rahatlıkla giyebiliyor ve göğüslerinizi kalkık göstererek zayıf bir görünüm elde edebiliyorsunuz. 2015 sütyen modası bu özellikleriyle bayanların taleplerini oldukça karşılayacak.

2015 Sütyen Modelleri Fotoğrafları

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git