Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2015 Tulum Modelleri

2015 Tulum Modelleri
19 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 3.457 kez okundu.

2015 Tulum Modelleri

Rahat, fenimen ve oldukça şık modelleriyle tulumlar ilbahar ve yaz moda sezonunun gözdesi olacak. Üstelik değişik kesimleri ve farklı modelleri ile beden stiline uygun tarzda seçilebilecek tulumlar, her kadın tarafından rahatlıkla kullanılabilecek.

Arkası yırtmaçlı Modeller
Arkası yırtmaçlı tulumlar, giymeye değer zarafette. Fakat zarif ve kadınsı çizgileriyle dikkat çekse de derin sırt dekolteli modellerini giymesi cesaret istiyor. Yırtmaçlar kimi modellerde özgürce kullanılmış ve derin bir sırt dekoltesi yaratılmış. Uygun bir ayakkabı ve çanta kombinleri ile sade sırt dekolteli tulumlara hareket kazandırarak, gecelere hazırlanmak da olası. Sırt dekoltelerinin yalnız yakada, yırtmaç vermeden yapılan modelleri ise her bayanın rahatlıkla kullanarak, sezonun trendi sırt kolyeleri ile de kombinleyebileceği tarzda.

Kot tulumlar
Kot tulumları önümüzdeki sezondan itibaren daha sık göreceğiz. Bahçıvan pantolonlar ya da slopet olarak da tanınan bu tarzda önden metal düğmeli yandan derin kesimli modeller, özellikle revaçta olacak. Ayrıca 2015’ te slopetler, daha çok dar paça olarak karşımıza çıkacak.

Derin Dekolteli Tulumlar
V yaka derin dekolteli tulumlar üst bölgeye dikkat çekerek, oldukça fenimen bir çizgi yakalıyor. Derin dekolteli tulum modellerinin genellikle abiye çizgilerde tasarlandığı da bir gerçek. Farklı bir abiye tarz için, her tür platform ayakkabılarla rahatlıkla tamamlanabilecek V derin dekolteli tulumlar adeta biçilmiş bir kaftan.

Kemer Aksesuarlı Tulumlar
2015 tulumlarda hemen hemen her modede kemer detayı ve bel bölgesini ince gösterme ön plana çıkıyor. Kemer detayları yüksek bel olarak kullanılabildiği gibi düşük pantolon kesimli tulumlarda kalçalara da oturabiliyor. Kemer detaylarda metal aksesuarlar kadar deri de sıklıkla tercih edilirken, kimi tulum modellerinde kemer kalın kuşaklar olarak düşünülmüş.

Straplez Tulumlar

2015-colins-renkli-tulum-modelleri
Straptez tulumlar, askılı modellerin tahtını zorlayacak şıklıkta. Kısa hırka ya da keten ceketlerle riviera stilini vurgulamak için de ideal bir tercih olan straptez tulumlar, çok fenimen duruyor.

2015 Tulum Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git