Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2015 Uzun Abiye Modelleri

2015 Uzun Abiye Modelleri
2 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 4.745 kez okundu.

2015 Uzun Abiye Modelleri

2015 abiye modellerinde oldukça şık elbiseler göze çarpıyor. Yeni sezonun göze çarpan modelleri düzenlenen defileler sayesinde belirleniyor. 2015 abiye modelleri birbirinden farklı seçenekler sunmaya devam ediyor.

Senenin en iddialı renkleri kırmızı ve bordo tonlarından oluşuyor. Pastel tonları da bu renklere dâhil olmuş bulunmakta. Özellikle bordo rengi, siyah ve beyaz kadar tercih edilen bir renk… Siyah iç mekanlarda, beyaz ise dış mekanlarda sürekli kullanılmaz ancak bordo her zaman ve her yerde kullanılabilir. Aynı zamanda bordo renk, her tür aksesuara uyum sağlaması ve vücut hatlarını belli etmemesi nedeniyle tesettürlü bayanların da daha çok tercih ettiği bir ton haline gelmiştir.

Yine 2015 modellerinde özellikle gece elbiselerinde derin yırtmaç abiyeler de göze çarpanlar arasında yer alıyor. Derin yırtmaçlı abiyelerin altına ise abiye ile aynı renkte bir ayakkabı kullanmak daha doğru bir seçim. Ayrıca ayakkabılar abiyenin ayrıntılarına göre daha sade olmalıdır. Geçmiş yıllarda kullanılan farklı renk ayakkabılar daha çok demode grubuna dahil olmuş bulunuyor. 2015 gece elbisesi modellerinde alternatif renkler olarak lacivert ve siyah kullanılmakta. Elbiselerdeki bir diğer detay ise kemer kullanımı.Kemer modası 2015 model abiyelerde gündemde olan bir tercih olarak ortaya çıkıyor. Daha çok belin ön plana çıkarılması ve bacak boyunun olduğundan uzun gösterilmesi amacıyla kullanılan kemerin ince; renk olarak ise metal veya altın tonlarında olması zarif bir görünüm açısından önem taşıyor. Özellikle kısa boylu bayanlar için kemer kullanımı avantaj durumuna geliyor.

2015 model abiyelerdeki derin yırtmacın yanına bir de kollardaki transparan görünüm ekleniyor. Abiyenin alt kısımlarında da kullanılan transparan detay etek kısımlarının hareketlenmesine neden oluyor. Taş, inci işlemelerin yine ön planda olduğu modellerde sırt dekoltesi de yinelenen ayrıntılar arasında. Açık yaka ve derin göğüs dekoltesi de 2015 model abiyelerde yerini alıyor.

2015 Uzun Abiye Modelleri Fotoğrafları

 

Etiketler:

2015 Uzun Abiye Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. aysun diyor ki:

    BAŞTAN 3 KIRMIZI ŞİFON PELERİNLİ ABİYEYİ NERDEN BULABİLİRİM

  2. aysun diyor ki:

    BAŞTAN 3 KIRMIZI ŞİFONLU ABİYEYİ NERDEN ALABİLİRİM

Sayfa başına git