Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2015 ve 2016 Sezonunda Gelinlik Modelleri ve Düğünler

2015 ve 2016 Sezonunda Gelinlik Modelleri ve Düğünler
6 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.746 kez okundu.

2015 ve 2016 Sezonunda Gelinlik Modelleri ve Düğünler

Düğünler;  işte o büyülü, beyaz masal dünyasını andıran, unutulmaz bu güzel anlardan bahsedilince düğün yapacak çiftlerin, özellikle ince ince araştırdıkları, fikir ayrılıklarına düşe düşe ortak noktada birleştikleri  zamanlardır.

Özellikle düğünü olacak çiftlerden gelin adaylarının görevi damat adaylarına göre çok daha fazladır. Bunun yanında bayan olmanın farkıyla çok daha detaylı düşünerek daha fazla yorulurlar. Gelinlik, damatlık, gelin saçı , gelin buketi ,düğün alanı, düğün yemeği ; yaz sezonunda mı? yoksa kış sezonunda mı? derken tam anlamıyla beyin fırtınası içinde bu süreci tamamlamaya çalışırlar.

Her yıl olduğu gibi 2015-2016 sezonunda da gelinlerin tercihleri arasında straplez, askılı ve hangi model seçilirse seçilsin özellikle türlü türlü işlemesi ve dantel detayı olan ve bulut gibi kabaran gelinlikler yine birinci sırayı kapmış durumda. Özellikle aralarında anlaşmışlar gibi bu sezon da yazı anlatan çiçek desenli gipürleri, dantelleri gelinliklerinde tercih ediyorlar. Özellikle askılı ve straplez gelinlik seçen gelin adayları bu dantelleri gelinliklerinin omuz ve bel kısmında görmek istiyorlar. Taftası geniş gelinliklerde etek uçlarında biraz daha kalın ve yine çiçek desenli dantelleri gelinliğe şıklık katıryor. Yiyne aynı dantelleri duvaklarının ucuna ekleterek bir takım oluşturuyorlar.

Cesaret gösteremeyen ve straplez gelinliğin gazabından korkarak düşmesinden çekinen gelin adayları daha çok askılı gelinliğin güvenli oluşundan yana tercihlerini kullanıyorlar, bu sayede istedikleri gibi ellerini kaldırıp en mutlu günlerinde doyasıya oynayabileceklerini düşünüyorlar.

Düğün alanının bulunmasında ve düğüne hazırlanmasında büyük görev damat adayına düşüyor. Tabi bu alanların düğün zamanına hazırlanması için damatlar bir yıl önceden yer sahibiyle anlaşarak imzaların atılacağı o büyük gün için hazırlıklara çoktan başlamış oluyor.Bulunan düğün alanları tek tek gelin hanıma gösterilerek düğün alanı tespiti yapılıyor. Havuz başı kır düğünleri 2015-2016 sezonunda yeni evlenecek olan çiftlerin favori mekanları arasında.  Gelen konukların daha güzel ağırlanması açısından, haretek kolaylığı bakımından ve görüntünün güzel oluşundan dolayı bu tarz yerler birinci sırada yerini alıyor. Yine de böyle bir alan bulamayan çiftler ya otel salonlarını ya da belediye salonlarını tercihleri arasında gösteriyorlar.

Mutluluk göz yaşları dökülen, sözler verilen ve yeminler edilen bu güzel anda yeni evlenecek tüm çiftler için esas önemli olan şeyin  ömür boyu mutluluktan, sağlıktan, huzur ve muhabbetten geçtiğini, birbirlerine anlaşlı olmaları gerektiğini bilmelidirler ve bunu asla unutmamalıdırlar.

2015 ve 2016 Sezonunda Gelinlik Modelleri ve Düğünleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git