Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2015 YAZ SOKAK MODASI

2015 YAZ SOKAK MODASI
15 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.921 kez okundu.

2015 YAZ SOKAK MODASI

Çağımızın gençliği, olabildiğince özgür ve çılgın yaşamayı seviyor. Toplumun büyük bir bölümünü oluşturan, lise ve üniversite gençliğinin giyim tarzı oldukça yaratıcı ve özgündür. Kendi sokak modalarını yaratmış olan bu gençler, moda tasarımcılarını da bu yönde kreasyonlar üretmeleri konusunda yönlendirmişlerdir.

Hatta bazı ünlü modacılar, sokak modası adı altında tasarımlar yapmışlar ve defilelerinde bunlara yer vermişlerdir. 2015 Yaz sokak modasında göze çarpan kıyafetler arasında, baskılı tişörtler, mini jean etekler, yırtık ve dar kotlar, salaş bluzlar ve etekler, bol pantolonlar yer alıyor. Bunun yanı sıra, rengarenk bandanalar genç kızların saçlarını ve boyunlarını süslüyor. Şapkalar ise sanki kafadan düşecek gibi bol ve idealı renklerden oluşmaktadır.

2015 yaz sokak modası, rengarenk bir görüntü sergiliyor. Tişörtler, etekler, pantolonlar ve şortlar, canlı renklerden oluşmaktadır. Genç kızlar için tasarlanan uzun salaş elbiseler, renkli çiçek desenlerinden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra uçuş uçuş kısa çiçekli elbiseler de genç kızların beğenisine sunulmuş. Kot montlarla kombinlenen bu elbiseler, masumiyeti ve şımarık küçük kızları çağrıştırıyor.Yaz modasında, büyük çantalara yer verilmiştir. Neredeyse bavul görünümünü andıran çantalar, kızların omuzlarını süsleyeceğe benziyor.

Bu  yaz sokak modasında, ayakkabılarda oldukça renkli ve hareketli. Cıvıl cıvıl renk cümbüşünün yaşandığı ayakkabılar, her tarza ve her zevke hitap ediyor. Bağcıkları açık bırakılan spor ayakkabılar ise, gençlerin yarattığı başka bir tarzdır.

2015 YAZ SOKAK MODASI RESİMLERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git