Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2015 Yüzük Modelleri

2015 Yüzük Modelleri
30 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 2.032 kez okundu.

2015 Yüzük Modelleri

Kombinlerin tamamlayıcı aksesuarlarından yüzük, 2015 senesinde adeta atağa geçti. İşte ezber bozan tasarımlarıyla 2015 yüzük modellerinde öne çıkan detaylar.

İkili Yüzük Modası
İkili yüzükler, halka formunda olabildiği gibi parmak aralarından geçirmeli olarak da tasarlanabiliyor. İkili yüzük tasarımları, birkaç parmağı ya da bir tek parmakta tüm yüzeyi kaplayan modellere sahip. Dışardan tek bir yüzükmüş gibi görünüp, parmaklarda çoklu yüzük etkisi yaratıyor. Oldukça şık ve hoş tasarımları ve aksesuara yaptığı modern yorumlar ikili yüzükleri, aksesuar modasının trend parçaları arasına çoktan yerleştirdi.

Çoklu yüzük
Takım halinde iki ile beş bazen daha fazla satılan yüzükler de bir hayli gözde. Bu yüzükler, elde tüm parmaklara takılıyor. Ellerde çoklu yüzük trendi başlı başına bir çılgınlığa dönüştü. Gece kıyafetleri hatta gelinliklerden; sokak modasına dek çoklu yüzükler oldukça şık duruyor.

Ayrıca çoklu yüzükleri takım olarak almanız gerekmediğini de belirtelim. Birbirine uyması ve kendi aralarında sırıtmaması şartıyla çok beğendiğiniz tekli yüzükleri kullanarak da çoklu yüzük modasına uyabilirsiniz.

Bant Yüzükler
2015 İlkbahar yaz sezonu ile beraber bant yüzük modası, gözlerden kaçmayacak. Metalden pirince ve hatta plastik modellere denk bant yüzükler, renk renk ve model model karşımıza çıkacak.
Parmak Ucu Yüzükleri ya da Midi yüzükler
Yüzük modasının ezber bozduğunu söylemiştik! Şüphesiz bunda midi yüzükler ya da parmak ucu yüzüklerin payı bir hayli fazla. Kombinlere zarif ve kadınsı çizgiler katmak isteyen bayanların rahatlıkla kullanabileceği, çok şık bir moda parmak ucu yüzükler. Ayrıca parmak ucu yüzükleri eklem yüzük olarak da biliniyor ve halka yüzüklerle bir arada da kullanılabiliyor. Özellikle zarif parmaklarda çok şık suran bu akımdan geri kalmayın derim!

2015 Yüzük Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git