Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2015’in En Trend Rengi Marsala

2015’in En Trend Rengi Marsala
29 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.503 kez okundu.

2015’in En Trend Rengi Marsala

Yakın bir zamanda 2014’ü bırakıp 2015 ‘e geçtiğimiz bu aylarda, bu yılın en eğilim rengi marsala seçildi.

Bu yıla damgasını vuracak renk olarak belirlenen marsala rengi, şarap kırmızısı ile toprak tonlarının karışımından oluşturularak ortaya çıkan bir renk. İddialı bayanların tercihi olacak olan bu renkle kıskanç gözleri üzerinize çekeceğiniz kesin.

2015 yılı boyunca birçok kıyafette kullanılacak olan bu renk, hiç kuşkusuz şifon elbiselere en çok yakışan bir renk. Marsala rengi, dantel elbiselerde kullanıldığı gibi; gündelik kullanılabilecek, yüksek bel eteklerde, mini elbiselerde, klasik ceketlerde de kullanılma sıklığı çok.

Daha önce; belki de birçoğumuzun duymadığı bir renk olan marsala rengini, hayatınızın içine katmanız size fark oluşturacaktır. Özel gün ve davetlerde kullanacağınız marsala renkli bir elbise ile çok alımlı olacağınıza emin olun.

Marsala renk kıyafetlerle kombin önerileri

Düz; spor denilebilecek tarzda marşala renkli bir elbiseyi, akşam daveti için giyebileceğiniz elbiseye dönüştürebilmeniz için, boynunuza abartılı bir gümüş kolye takmanız yeterli.

Özel davetlerde giymek için aldığınız marsala renkli şifon elbisenizi, daha göz alıcı hale getirmek için, belinize genişçe siyah bir bant takmanız yeterli olacaktır.

Dantel marsala rengi bir elbise kullanmak istediğiniz de; dantelin zarafeti karşısında, takı takmamanızı öneririm.

Gündelik yüksek bel marsala rengi bir eteği kombinlemek istediğinizde, mini bluz ilk tercihiniz olsun.

Marsala renk ile aksesuar kullanımı

Bu ihtişamlı renk; sizi odak noktası yapacağı için, aksesuar kullanırken çok dikkatli olmalısınız. Bu renk ile gümüş kolyeler kullanacağınız gibi altın sarısı renklerde aksesuarlar tercih edebilirsiniz.

Eğer marsala rengi uzun bir elbise giymişseniz, bu renge bire bir uyum sağlayacak ayakkabı seçmeniz yerinde bir karar olacaktır. Giymiş olduğunuz elbise, ayak bileğinizin üstündeyse, siyah ayakkabı kullanmanızda bir sakınca yoktur.

Marsala rengi ile çorap kullanımı

Son yıllarda bayanlarda çorap kullanımı yadırganır hale gelse de; diz üstü marsala rengi bir elbiseyle çorap kullanacağınız gibi, çorap kullanmayabilirsiniz de. Eğer çorap kullanacaksanız, siyah rengi tercih etmeniz akıllıca olacaktır.

Marsala renginin asilliğini taşıyacağınıza inanıyorsanız bu renge bir şans verin derim. Gelecek yıl ne kadar kullanılacak bilemem ama bu yılın en eğilim rengi olan marşala rengi ile çok zengin bir duruş sergileyeceğinize emin olun.

marsala

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git