Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2015’in İlkbahar/Yaz Sezonunun Trend Rengi: Pudra

2015’in İlkbahar/Yaz Sezonunun Trend Rengi: Pudra
9 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 5.903 kez okundu.

2015’in İlkbahar/Yaz Sezonunun Trend Rengi: Pudra

Pudra rengi, 2009’dan bu yana birçok ünlü markanın koleksiyonunda yer almaya başladı. Özellikle ilkbahar/yaz sezonlarının ışıltılı rengi olma özelliğini hala korumakta. 2015 İlkbahar/Yaz koleksiyonlarında dapudra rengi aksesuarlar ve özellikle de ayakkabılar şimdiden yerlerini aldı diyebiliriz. Birçok ünlü, önemli davetlerde, kırmızı halılar üzerindepudra rengi ayakkabıları ve kıyafetleriyle dikkatleri üzerlerine çekmeyi başardı.

2009’dan bu yana yükselişine devam eden pudra tonları, kullanılırken dikkat edilmesi ve doğru tercihlerin önemli olduğu bir renk tonu. Onu kullanırken biraz yumuşaklığa, biraz da ayrıntıya kaçarsak tercihimizi doğru yapabiliriz. Keza pudra rengi ve tonları, zıtlıklardan pek hoşlanmaz. Kızsal bir hava katacağı içinde dozajı iyi ayarlamak gerekiyor.

Pudra tonları, geçen sezon trendlerinde öne çıkmıştı ama bu sezonda vazgeçilmezler arasında yerini alıyor. Ancak bu sezon aksesuar ağırlıklı olacağa benziyor. Şöyle ki burnu açık ve platform ayakkabılarda gayet şık bir görünüm sergiliyor pudra rengi. Ayrıca çantalarda da kullanabileceğiniz, her türlü renge de uyum sağlama özelliği olan bir renk. “Kıyafetlerde tercih etmeyeceğim, sevmiyorum ama trendi de takip etmek istiyorum” diyorsanız, aksesuarlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Pudra tonlarını kullanırken birkaç hususa da dikkat etmeniz gerekli. Öncelikle pudra rengi, dahaçocuksu bir hava yaratır. Aşırıya kaçılmadıkça sevimli de duracaktır. Kombinlerinizde kullanırkenmaskülen parçalarla detaylandırmanız bu dozajı ayarlamanızı sağlayacaktır.

Pudra tonları her renge uyum sağlıyor demiştik ama bizim tavsiyemiz, buz grisi ile yapacağınız vurgunun çok hoş olacağı yönünde.

Pudra Abiye Elbise Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git