Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2015’te Jeans Trendleri

2015’te Jeans Trendleri
7 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.795 kez okundu.

2015’TE JEANS TRENDLERİ

-İndigo

-Boyfriend & Mom

-Yüksek Bel

-Denim On Denim

-Bakılı Jeans

-Yırtık Jeans

Moda alanında sıra dışılıkların ard arda patlak verdiği bir yıl olan 2015 jeans konusunda da farkını ortaya koymaktan geri durmamakta kararlı gibi görünüyor.

INDIGO

Amerikalı kovboylardan esinlenilerek tasarlanan İndigo Jeansler; 2015 üzerinde oldukça baskın bir tema olarak karşımıza çıkmakta. Yıpratılmış dizler ve süet yamalar; kovboy esintilerini en üst seviyeye taşırken oldukça asi bir stil yaratacak gibi görünüyor.

BOYFRIEND

Skinny jeanslerin eski popülaritesini arar hale gelmiş olduğu bu günlerde; Boyfriend ve Mom kesim jeansler oldukça yükselişe geçmiş durumda. Skinny Jeans ile temel prensip olan çekicilik, Boyfriend ve Mom tasarımlarla yerini özgür ve cool bir temaya bırakıyor.

YÜKSEK BEL

2015 her ne kadar sıra dışılık temasına hâkim bir yıl olarak göze çarpsa da, bir o kadar da flashbacklerin yaşanacağı bir olacak. Bu sene 70’li yılların makyaj trendleri önem kazandığı kadar, İspanyol paça kesimli jeansler de pek çok kreasyonda çoktan yerini almış durumda.

90’lı yıllardan da bir esinlenme yaşamakta olan 2015’te; Yüksek Bel Kesimli Jeansler de yaklaşık 15 yıldır devretmiş olduğu tahtını yeniden kazanıyor.

DENIM ON DENIM

Yine 90’lardan bir ilhamla hareketlenen Denim On Denim modasının temel prensibi; jean pantolonları jean gömleklerle bir arda kombinlemek. Denim On Denim trendini özelikle İlkbahar / Yaz kreasyonlarında sıklıkla göreceğiz.

BASKILI JEANS

Pek çok sene denemiş olsa da umulan başarıyı bir türlü elde edememiş olan Baskılı Jeansler; 2015 ile birlikte nihayet beklenen altın vuruşu yapıyor. Pek çok marka bu sene epeyce Baskılı Jeans çalışacak

YIRTIK JEANS

Kesimler ve denimler ne kadar farklılık gösterirse göstersin Yırtık Jeansler; bu sene de popülaritesinden hiçbir şey kaybetmeyecek.

2015’TE JEANS TRENDLERİ RESİMLERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git