Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2016 Açık Düğme Modası

2016 Açık Düğme Modası
12 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.960 kez okundu.

2016 Açık Düğme Modası

Açık düğmeler bu yıl trendler arasında yer alarak, bayanların çekicilik yönlerini ortaya koyuyor. Son zamanlarda hakim yaka, boğazlı yakalar ile gömlek yakalarını sıkıca kapatmıştık. 2016 yılı trendleri açıklanmasıyla bu yıl gömleklerin düğmelerini açmaya başladık. Bayanların ilk yardım kıyafetlerinden olan gömlekler, her kıyafete uyum sağlıyor. Bu sayede mutlaka her bayanın dolabında yerini alıyor. Açık düğme modası gelmesiyle birlikte yaz ve kış tercih edilen gömleklerin üst düğmelerini açıyoruz. Bu trendin özellikle de genç kızlara tarafından büyük bir ilgi göreceği bekleniyor. 2016 yılında rengarenk gömlekler giyilerek çekicilik ortaya çıkıyor. Takım kıyafetlerle, etek üzerinden, pantolon ile rahat bir şekilde giyilebilen gömlekler bayanların rahatlığını ve şıklığını yansıtıyor.

Açık Düğmeler İle Renkli Yaz

Hayatta bazı dokunuşlarla oldukça şık tasarımlar ve kombinler elde edilebilir. Önemli olan bu kombinleri uyumlu bir şekilde yapabilmektir. İster işyerinde, isterseniz günlük kıyafet olarak giyilebilen gömlekler bu yıl şık tasarımlara da imza atıyor. Bu yılın trendleri arasında yer alan açık düğmeler de bayanların şık ve seksi görünmesini sağlıyor. Bu trend sayesinde tüm bayanlar şık görünecek ve tüm gözleri üstüne toplayacak. Üst düğmelerin birkaç tanesi açılmasıyla birlikte bayanlar bu yıl aksesuarlarla da şık bir kombin sağlayacak.

Mini kalem ile muhteşem kombinler oluşturulabilen gömlekler, bayanların kurtarıcı kıyafetlerinden olacak. Her türlü kombin edilebilen gömleklerin açık düğme modası gelmesi üzerine de daha şık görünüme imza atıyor. Şık olmayı seven bayanların en çok tercih ettiği ve kıyafet dolabında birkaç tane yer verdiği bir kesin. Yaz aylarında en rahat kıyafetler arasında yer alacak alan gömleklere hemen kıyafet dolabınızda yer vererek sizde bu yaz şık görünmek için adım atabilirsiniz.

2015 Açık Düğme Modası Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git