Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2016 Aksesuar Trendi Siyah Choker Kolye

2016 Aksesuar Trendi Siyah Choker Kolye
2 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.289 kez okundu.

2016 Aksesuar Trendi Siyah Choker Kolye

Kombinlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan aksesuarlara moda dünyasında büyük bir önem verilmektedir. Her dönem farklı tipte aksesuarlar karşımıza çıkmaktadır. 2016 yılının aksesuar modası incelendiğinde siyah choker kolyelerin ön plana çıktığı görülmektedir. Siyah tasma kolye de denilen bu akım son derece yaygındır.

90’lara Dönüş!

Aksesuarlar konusunda 90’lı yılların önemli bir yeri vardır. Birçok farklı aksesuarın hayatımıza girdiği bu dönemde choker kolyeler ön plandaydı. Sonrasında bir süre unutulan bu kolyeler 2011 yılıyla birlikte yeniden yaygınlaşmaya başladı ve günümüzde ise adeta zirve yaptı. Sokak modasına yön veren defilelerde bu tarz kolyeler sıklıkla kullanılmaktadır.

Desenli Trend Choker Kolye Kombini

Desenli Trend Choker Kolye Kombini

2016 İlkbahar-Yaz sezonunun koleksiyonlarının tanıtıldığı sokak modası etkinliklerinde bu kolyelerin birçok çeşidini gördük.  Modacılar tarafından farklı yorumlarla beğeniye sunulan bu kolyeler ile kombinleri tamamlamak hiç zor olmayacak.

Büyük Tokalı Modeller Ön Planda!

Siyah Choker kolyeler incelendiğinde büyük tokalı modellerin ön planda olduğunu görüyoruz. Bu modelleri kullanarak dikkat çekici bir sonuç elde edebilirsiniz. Bu tarz kolyelerde, toka ayrıntısının göze batacak kadar büyük boyutta olduğu ve özellikle orta kısımda kullanıldığı görülmektedir.

Siyah choker kolyelerin düz modelleri de revaçtadır. Sadeliği ön planda tutan kişiler için tasarlanan ve taş detaylara yer verilmeyen modeller dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra taş ayrıntısının yan ya da arka kısımda kullanıldığı modellerle de farklı bir görüntü elde etmeniz mümkündür. Bu noktada tercih size kalmıştır.

Choker Kolye Kombini

Choker Kolye Kombini

Kendiniz Yapabilirsiniz!

Siyah choker kolyelerin en büyük avantajı, kendi imkanlarınızla bu aksesuarı oluşturabilmenizdir. Evinizde bulunan siyah renkte bir fuları boynunuza dilediğiniz sıklıkta dolayarak olumu sonuç elde edebilirsiniz. Bu tarzın öne çıkan tokalı modelleri için de yine evinizde bulunan broşlardan faydalanabilirsiniz.

Siyah choker kolyelerle birlikte siyah çanta ya da cüzdan kullanmanız önerilmektedir. Bu tarz kolyelerle birlikte siyah ağırlıklı kıyafetlerinizi kullanabilir ya da canlı renklere sahip kıyafetlerinizle zıtlığın uyumundan faydalanabilirsiniz. Bu tarz aksesuarla birlikte dikkat çeken bir küpe tercih etmeniz de bütünlüğü sağlamanıza neden olacaktır. Bu tarz kolyelerin önümüzdeki sezonda hemen her yerde karşınıza çıkacağını unutmadan arayışlara başlayabilir ve güzel modellerden birini tercih edebilirsiniz.

2016 Aksesuar Trendi Siyah Choker Kolye Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git