Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2016 Ayakkabı Modası

2016 Ayakkabı Modası
4 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.830 kez okundu.

2016 Ayakkabı Modası

Son iki yıldır ayakkabı modasına, bol renk seçeneği hâkim olmaya başlamıştır. Hatta bu yaz çok fazla desenli ayakkabı vitrinlerde yerini almıştır. Bu sezonun ayakkabı modası çok renkli ve bol değişik modellidir. Stiletto tarzı ayakkabılar, hala kullanılan ve bayanların çok sevdiği platformlar, yazlık üretilen açık bantlı ve ilginç topuklu ayakkabılar ve babetler. Bayanların günlük kullanımda daha çok tercih ettiği terlikleri de atlamamak gerekir. Değişi tasarımları ile terliklerde de ayakkabılar ile mukayese edilebilecek kadar bol seçenek mevcuttur.

Nude Ayakkabılar

Kısa boylu bayanların daha çok tercih ettiği nude ayakkabıları, kullanan bayanların bacak boyu otomatikman birkaç santim uzayacaktır. Ten rengi nude ayakkabılar, genellikle açık renk giysiler ile kullanılmaktadır. Beyaz, pembe, lila, mor, turuncu gibi birçok giysiye uyum sağlayan nude ayakkabılar, her bayanın dolabında bulunması gereken demirbaş ayakkabılar arasındadır.

Neon Renkte Ayakkabılar

Bu yıl dünyaca ünlü yıldızlarda görüp çok beğendiğimiz neon ayakkabılar, sade renk ve modellerdeki giysiye hareket katmak için kullanılmaktadır. Örneğin koyu lacivert dar bir elbise, birlikte giyilen, turuncu neon ayakkabılar ile sıradan görüntüsünden kurtulacak ve göz alıcı bir görüntüye kavuşacaktır.

Stiletto Ayakkabılar

Kadınların çok severek kullandığı stiletto tarzı ayakkabılara, bu yaz yeni ve açık bantlı modeller eklenmiştir. Düğün ve davetlerin vazgeçilmez tercihi stilettolarda, bol renk hatta desen seçeneği ile 2016 yaz aylarında da yoğun olarak kullanılacaktır.

2016 Ayakkabı Modası Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git