Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2016 Ayakkabı Modelleri

2016 Ayakkabı Modelleri
3 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 2.824 kez okundu.

2016 Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı Modelleri 2016 Koleksiyonu

Ayakkabı modelleri her bayanın dolabında birden fazla rengiyle, çeşidiyle mevcut bulunuyor. Bayanların görünce dayanamayarak aldıkları ayakkabı modelleri bu yıl yine çok renkli geçecek. Büyük defilelerde boy gösteren mankenlerin bu yıl için hazırlanmış ayakkabı modelleri 2016 tasarımlarını gören bayanlar hayrete düşüyor. Eskiye dönüş olarak da adlandırdığımız birçok çeşit ve model defilelerde beğeniye sunulmuştur. En çok erkek ayakkabısına benzeyen tasarımların ve fenomen tarzda çeşitler yer alırken, dolgu topuk, platformlu ve birbirinden çok çeşide yer veriyor.

Gösterişli ve davetlere giderken giyilen yüksek topuklular, hiçbir zaman vazgeçemediğimiz modeller arasında yer alırken bu yıl daha fazla ihtişam kazanıyor. Günlük hayatta da tercih ettiğimiz topuklu modellerin kısa, orta boy ve ince topukları da oldukça göze çarpıyor.

Bu Yıl Ayakkabı Modelleri Zarifliğinizi Yansıtacak

Bilekten bağladığımız modeller, düz modeller, topuklu modelleri ile bayanların büyük ilgisini topluyor. Kıyafetlerine uyumlu ayakkabı arayan bayanların anında bulabilecekleri çeşitliliği sağlayan ayakkabı modelleri 2016 yılına bomba gibi geliyor. Yazın oldukça kullanışlı ve rahat olan fileli modellerinde bu yıl bayanların gözdesi olacağı düşünülüyor. Genç kızların ayaklarında rengârenk ve platformlu ayakkabılar büyük bir ilgi görüyor.

Biliyoruz ki ayakkabının şıklığı ve zerafeti kadar rahatlığı ve konforu da sağlık açısından oldukça önemli. Bayanların her zaman topuklu ayakkabıyı sevmesi ve giyinmesi bazen ayaklarında problemler oluşmasına neden oluyor. Bunun için ayakkabı seçimi yaparken ilk aşamada rahat olmasına dikkat edin. Sonrasında şık tasarımlara yönelebilirsiniz. Ayakkabı modelleri şık olmasına önem verilirken, belirli markalar bu hususu da göz önünde tutuyor ve rahat ayakkabılar sunuyor. Siz de bu yıl şık ve konforlu ayakkabılara sahip olmak istiyorsanız 2015 tasarımlarına göz atmanızı tavsiye ederiz.

2016 Ayakkabı Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git