Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2016 Bayan Bluz Modelleri

2016 Bayan Bluz Modelleri
25 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.878 kez okundu.

2016 Bayan Bluz Modelleri

Kadınlar için bluz modeli olarak bu sene çok farklı modeller göz önüne alındır. Artık bir model değil binlerce model ortaya çıkıyor. Çünkü her geçen gün farklı düşünceler oluştuğu için modeller baya fazlalaştı. 2016 bayan bluz modelleri dahil artık bir kişinin düşüncesi değil de binlerce kişinin düşüncesine uyarak modeller tasarlanıyor. Buda nasıl oluyor derseniz günümüz internet çağında insanların düşüncelerini sormak için anketler çoğaldı. Hatta artık üzerine para verip soru soranlarda var. Bu sayede sizde para kazanabiliyorsunuz. Ama onlar da insanların düşüncelerini alarak nasıl modeller tercih ettiklerini öğreniyorlar. Özellikler bayan modelleri olarak yapılan anketler de çok farklı düşünceler ortaya çıktığı için çok zorlandıkları için her geçen gün farklı modeller ortaya çıkıyor.

Bu senenin bluz modellerine bakacak olursak bütün renkleri içerisinde barındırıyor ve daha şık modeller tercih ediliyor. Daha çok yazlık elbise olarak bluzlar için kısa olanları tercih ediliyor. Hem daha şık hem de gösterişli olduğu için daha çok tercih ediliyor. Ama kışlık kıyafet olarak bluzlar pek tercih edilmiyor. Hem ince hem de açık olduğu için sıcak tutmuyor. Ama bir kıyafetin altına yine giyilebiliyor. 2016 bayan bluz modelleri içinde en çok askılı bluzlar dikkat çekiyor. Hem daha rahat hem de gösterişli olduğu için bayanların ilgi odağı haline giriyor. Zaten bayanlar için rahatlıktan çok gösteriş daha önemli olduğu için genelde kıyafetin içine değil de dışına bakılıyor. Bu sene siyah moda olduğu için tercihler arasında renk olarak siyah renkli bluzler daha öndedir

Daha çok geçen sene daha açık renkli bluzlar dikkat çekiyordu. Ama bu sene siyah modaya uygun olduğu için koyu renkli bluzlar kadınların daha çok ilgi odağına giriyor. Ama yazın açık renkli kıyafetler daha rahat olduğu için onlar giyiliyor. Farklı olarak geçen sene daha kapalı olduğu gibi bu sene bluzlar daha açıktır. Özellikle göbek bölgesi kısa olan bluzların daha çok tercih edildiği görülür. Bunların hepsi bayan üstler olarak tercih edilir. 2016 bayan bluz modelleri içinde olan tercihler arasında uzun bol ve rahat bluzlar. Hem rahat hem de sıcaktan bunaltmadığı için daha çok tercih edilmiştir. Dar olarak kırmızı renkli kolları sıfır olan bluzlar bu senenin modası arasındadır. Kalite farkına göre değişkenlik gösteren bluz fiyatları geçen seneye göre bu sene daha fazla artış göstermiştir.

2016 Bayan Bluz Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git