Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2016 Bayan Kazak Modelleri

2016 Bayan Kazak Modelleri
23 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.654 kez okundu.

2016 Bayan Kazak Modelleri

Etiketler:2016 Bayan Kazak Modelleri, Bayan Kazak Modelleri, Bayan Kazakları, Bayan Kazak Kombini, Bayan Kazak

Kışın gelmesi ile kadınlar için vazgeçilmez olan kazaklar gün yüzüne çıkıyor. Soğuk havalarda giyilebilecek en iyi giysilerden biri oluyor kazaklar. Bu sene ki bayan üstler de kazaklarda farklılık yarattı. Geçen yıllarda daha cıvıl cıvıl renklere bırakan kazaklar bu sene sadeliği ele aldı. Hem sadece hem de açık renkli olan kazaklar çok şık durmaktadır. Bu sayede hem sıcak tuttuğu hem de güzel gözüktüğü için kadınların daha çok tercihleri arasına girmiştir. 2016 bayan kazak modelleri içinde püsküllü kazaklar başlarda yer alıyor. Eskilerin modası olan püsküllü kazaklar kadınların dikkatini daha çok çekerek kadınların tercihleri arasına girmeyi başarmıştır.

Bu püsküllü kazaklar 70’li yıllardaki modayı gün yüzüne çıkarmaya çalışmış. Püskülleri çok uzun olan bu kazaklar çok dikkat çekiyor. Ama güzel yani püskülleri sayesinde takı takmanıza gerek kalmıyor. Zaten püsküller çok şık ve zarif gösteriyor. Ama 2016 bayan kazak modelleri içinde genelde sadelerini alırsanız daha şık duracaktır. Kadınların diğer türlü sevdikleri fermuarlı kazaklar bu senenin modasına uyuyor. Genelde kışlık kıyafet olarak kullanılıyor bu kazaklar. Yandan kesmeli olan kullanılıyor. Bu kazağı almanıza gerek yok aslında. Evde herhangi bir kazağı alıp yanlarını keserek fermuar diktirirseniz çok güzel bir kazak elde etmiş olacaksınız. Ama tabi bu en sevdiğiniz kazaklarda bazen riskli olabilir. Bu yüzden en doğru seçim sevdiğiniz bir kazağa yanlardan fermuar yaptırmak isterseniz iyi bir terziye götürmek olacaktır.

Kalın örmeli kazaklar kadınlar için bu kışın vazgeçilmezlerinden biri olmuştur. Açık tenli olan bu kazaklar hem şık hem de sıcak tuttuğu için tercihler arasında. Genelde bol ve uzun kazaklar bu sene tercih ediliyor. Açık tenli kıyafetlerimizle bu kazaklar çok uyumlu olacaktır. Yazın da aslında kazak giyilir. 2016 bayan kazak modelleri içinde moda olan omzu açık kazaklar yazlık elbise olarak yerini almıştır. Uzun renkli bir eteğin üstüne bu açık renkli kazaklar her yerde giyilebiliyor. Bir davette veya bir eğlencede çok şık duran bu kazaklar bu senenin tercihleri arasında. Son olarak bayan modelleri arasında bu sene tercih edilenler mesajlı kazaklar olmuştur. Genelde çantalarda olan bu sözler beğenildiği için kazaklarda da yerini almakta. İngilizce olan bu mesajlar kadınların daha çok hoşuna gittiği ve etrafta çok dikkat ettiği için tercihler arasındadır.

2016 Bayan Kazak Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git