Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2016 Bayan Tişört Modası

2016 Bayan Tişört Modası
22 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 2.061 kez okundu.

2016 Bayan Tişört Modası

2016 yılında artık anlatmak istediklerinizi tişörtlerinizle anlatabilirsiniz! Bu yıl iliklerimize kadar hissettiğimiz grunge akımı ön planda olacak ve gençlerin tavırları, isyanları moda dünyasına yön verecek.

Eski trendler günümüze modernize edilip biraz daha değişik tarzlarda karşımıza çıkıyor. İnsanlar artık daha rahat giyinmek ve gün içerisinde huzurlu hissetmek istiyor. Dolayısıyla moda akımları da bu yönde geliştirilerek gittikçe spor giyime yöneliyor. Çok rahat bir şekilde jean pantolonlarla, şortlarla, kalem eteklerle, tulumlarla kombinleyebileceğiniz sloganlı tişörtler anlatmak istediklerinizi esprili yoldan iletmek için harika bir yöntem. Hayata karşı sergilenen bir tutumdan ya da günlük söylemlerden yola çıkarak hazırlanan sloganlı tişörtler her yaştan insana ve hemen hemen bütün tarzlara hitap ediyor. Henüz almamışsanız hemen sizi yansıtan bir tişört edinmelisiniz. Böylece hem gün içerisinde rahat edersiniz hem de stil sahibi görünürsünüz.

Kış aylarında daha çok kazak ve sweatshirtlerde kendini gösteren 2016’in makro trendi sloganlı tasarımlar, baharın kendini hissettirmeye başlamasıyla yavaş yavaş yerini tişörtlere bıraktı. Şüphesiz 2016 yazında sıcaktan bunaldığınızda yapış yapış ağır kıyafetler yerine sloganlı ve hafif yapılı tişörtler saracak dolabınızı. En çok basic tişörtlerde karşılaştığımız slogan modası bir boyfriend jean, yırtık kot ya da şortla kombinlenirse günlük bir görünüm oluştururken deri parçalarla ve stilettoyla birleştirilirse akşam saatlerinde de rahatlıkla kullanılabilir. Ancak günlük kullanımda aşırı aksesuar kullanımından kaçının. Spor, rahat bir kombine ağır takılar absürt duracaktır. Yaz aylarında kafanızı güneşten koruyacak bir şapka, spor bir saat ve birkaç bileklikle sade ve sizi anlatan bir tarza sahip olacaksınız.

2016 Bayan Tişört Modası Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git