Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2016 Brokar Trendi

2016 Brokar Trendi
23 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.525 kez okundu.

2016 Brokar Trendi

Son dönemde podyumları süsleyen brokar kumaşlar vitrinlere inerek moda takipçilerini sevindirmeyi başardı. Lüksün, ihtişamın ve asilliğin bir yansıması olan brokar kumaşlar günlük kombinlere de sıçrayarak farklı bir moda trendi ortaya çıkardı. Özellikle 2016 Kış sezonunu etkisi altına alacak olan brokar kumaşların nasıl kombin edileceğini merak ediyorsanız, yazımızı okumaya devam edin.
Brokar kumaş içerisinde altın, gümüşe kabartmalı desenleri olan gösterişli bir kumaştır. Bir kraliyet ailesinin elbiselerini çağrıştıran asil görünümleriyle gece elbiselerini süsleyen bu harika kumaş, özel davetlerin bir numaralı tercihiydi. Moda dünyasının kendi kurallarını yıkması ve yepyeni trendler ortaya atmasıyla birlikte brokar, artık günlük parçalarda da kullanılabilen bir kumaş haline gelmeyi başardı. Elbiseden ceketlere, kalem eteklerden pantolonlara kadar birçok parçada rastlayabileceğiniz brokar kumaş, hem giymesi riskli hem de doğru kullanıldığında harika sonuçlar veren bir trend.
16 ve 17. Yüzyılın asilliğini günümüze taşıyan brokar kumaş Barok modasının bir yansıması olarak kabul ediliyor. Altın ve gümüş işlemeleri ile göz alıcı bir görünüme sahip olmasıyla kombinin yıldızı haline gelebilen bu kumaşı kullanırken diğer parça ve aksesuarları sade tutmanızda fayda var.
Metalik renginin de trend halini almasıyla brokar kumaşın yükselişe geçtiğini söylemek de mümkün. Zahmetsiz şıklığın anahtarını verirken en küçük bir hatayı affetmeyecek kadar gösterişli, kalın ve yıldız bir kumaş olduğundan moda dünyasında stil sahibi görünmek için kombin edilebilecek harika bir trenddir. Kalın bir kumaş olduğundan dolayı, vücut hatlarınızı olduğundan daha kalın gösterme gibi bir dezavantajı olsa da doğru şekilde kullandığınızda bunu avantaja çevirebilirsiniz.
2016-brokar-trendi

2016 Brokar Trendi Moda Kıyafet Modelleri

Brokar kumaşı genellikle baskın ve koyu renklerden oluştuğu için kombininize yer vereceğiniz diğer parçaları daha açık ve soft renklerden seçebilirsiniz. Örneğin brokar kumaştan yapılmış bir pantolonu pudra renkli bir bluz ile kombinleyebilirsiniz. Brokar kumaşına sahip bir elbise tercih ediyorsanız aynı şekilde çanta ve ayakkabınızı tek renk seçmenizde yarar var.
Kullanması zor görünen 2016 brokar trendi, aslında birkaç püf noktasıyla rahatlıkla kombininizde yer verebileceğiniz bir trend. Çan formunda bir brokar eteğinizi basic bir bluz ile birlikte kullanabilirsiniz. Daha hatasız bir tercih için dümdüz ve tek renk bir kombine brokar ceketle son noktayı koyabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git