Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2016 Dağınık Topuz Saç Modelleri

2016 Dağınık Topuz Saç Modelleri
17 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 2.772 kez okundu.

Dağınık Topuz Saç Şekli Modeli 

Eğer hemen bir yere çıkmak istiyorsanız hızlıca tutturulmuş saç modeli sizi olduğunuzdan daha natural gösterebilir örneğin;özel davetlere giderken dağınık topuzu yapabilirsiniz veya şu sıralarda gelin adaylarının seçmiş olduğu dağınık topuz her abiye ile uyum içerisine girebilir bundan dolayı daha çok tercih edilen bir modeldir. Özel geceleriniz en büyük yardımcısı olan dağınık topuz sizin hoş bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Hem şık hem de spor bir görünümü olan bu saç şekli detaylar barındırdığı için dikkatleri üzerine toplar dünyaca ünlü moda tasarımcıları koleksiyonlarını izleyiciler ile buluştururken mankenlerde en fazla bu modeli yani dağınık topuzu kullanmıştır. Dağınık topuz fazlasıyla naturallik bulundurduğundan dolayı bazı saç tokaları ile örneğin;petrol yeşili veya turkuaz renkte saç aksesuarları kullanılarak daha çok saçlardaki saflığı ve hacmi ön plana çıkarmış olursunuz. Kıvırcık veya dalgalı saçlarınız var ise bu dağınık topuz modeli sizin  için oldukça uygun bir modeldir. Dağınık topuzun ön tarafına istediğiniz herhangi bir örgü ile şık bir görünüm kazandırabilirsiniz enseden yapılan dağınık topuz ile özel davetlere katılabilirsiniz. Enseden yapılan dağınık topuz için genellikle kızıl ve fındık kabuğu gibi renkler tercih edilmelidir. Eğer dağınık topuz yapıyorsanız saçınızın inceliği ve kalınlığı oldukça önemlidir nedeni ise seyrek saçlarda topuz fazla hacimli durmazken gür saçlarda hacimli bir topuz elde etmenizi sağlayacaktır. Özellikle kıvırcık saçlı bayanlarda dışarı çıkarken pratik bir şekilde yapılabilecek ve abartıya kaçılmadığı takdirde günlük de kullanılabilecek bir modeldir.

Dağınık Örgü Topuz Modeli

Saçınızın örgü ile güzel bir uyum yakalamasını istiyorsanız öncelikle saçınız için güzel bir örgü modeli belirleyin nedeni  her saçta her örgü olmayabilir. Örgü saç modeli artık yukarda durmaktadır. Son yıllarda en trend olan topuz modellerinden biri ise genç bayanların kullanmış olduğu dağınık örgü topuz modelidir. Kıyafetiniz ve tarzınız ne olursa olsun yüz hatlarınızın ortaya çıkabileceği bir model tercih etmelisiniz. Eğer saçınızı örgü modeli yaparsanız kesinlikle sizde daha vamp bir hava yakalatıcak elbiseyi giyerek dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz

Kaküllü Dağınık Örgü Modeli

Eğer saçınızda kakül var ise çok güzel bir dağınık topuz yapabilirsiniz yapmış olduğunuz bu şık ve asil saç şekli ile yüz hatlarınızı birleştirerek saçlarınızın dolgulu ve saf bir görüntüye kavuşmasına yardımcı olabilirsiniz. Kaküllü dağınık topuz modelini örgülerle de desteklelyerek göz alıcı bir görününme kavuşturabilirsiniz. Kakül bayanlarda çok şık durabilen bir saç kesim türüdür bunun yanında bu saça yapılan bir topuz şık bir mekana giderken kullanılabilir.

2016 Dağınık Saç Modeli Resimleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git