Düğün Elbise Modelleri
Yaz organizasyonları arasında en sık gidilen davetler düğünlerdir. İki çiftin mutluluğunu evlilik bağıyla birleştirdikleri günler olan düğünlerde tanıklık edeceğiniz unutulmaz anlarda siz de şıklığınız ile ön plana çıkmak isteyebilirsiniz. Dansların edildiği, yöresel oyunların oynandığı veya karşılıklı olarak şarkıların ritmine göre bir havaya büründüğünüz bu eğlenceli anlarda kıyafetinizin rahat olması oldukça önemlidir. Bu nedenle özellikle fiziki açıdan fazla kilo problemi olmayanlar düğün elbise modelleri içerisinde kendilerine yakıştırdıkları şık ve tek parça ürünleri seçmektedirler.
TAŞLI DÜĞÜN ELBİSE MODELLERİ Normal giyim kombinlerinden uzaklaştıran düğün gecelerinde ve günlerinde en gösterişli düğün elbise modelleri taşlar ile süslenmektedir. Taşlı düğün elbise modelleri gençler başta olmak üzere her bayanın ilgisini çekmektedir. Yakasında, dekoltesinde, kollarında veya askılarında bulunan taşlar ile ilgi çeken yüzlerce taşlı düğün elbise modelleri internet üzerinden veya moda evleri aracılığıyla satışa sunulmaktadır. Beğenilerinizi kazanan modelleri isterseniz bedeninize veya istediğiniz bir renge göre yine moda evleri aracılığıyla diktirebilirsiniz. Farklı olmak, benzersiz bir kıyafet giymek ve daha önce denenmemiş kombinlerle süslenmek için taşlı düğün elbise modelleri tam size göre.
UZUN DÜĞÜN ELBİSE MODELLERİ Kır düğünü, salon düğünü veya kumsal kenarında düzenlenecek olan evlilik merasimleri için uzun düğün elbise modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz. Yazın açık alanlarda yapılacak düğünlerde bu modeller boyunuzu daha uzun gösterecektir. Özellikle ayakkabı seçimlerini yüksek topuklardan yana yaparsanız ve bu uzun elbiselerle ayakkabılarınızı tamamen gizlerseniz, etrafınızdaki kişilerin şaşıracakları boyutlarda uzun görünebilir ve uzun düğün elbise modelleri ile gönül rahatlığıyla şıklığınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Uzun düğün elbise modelleri sayesinde olduğunuzdan daha uzun görünmek veya uzun ve fit bedenlerinizi daha iyi koruyabilmek için hemen ünlü markaların koleksiyonlarına göz atmaya başlayabilirsiniz.
STRAPLEZ DÜĞÜN ELBİSE MODELLERİ Düğünlerde görülen birbirinden uzun, kısa veya kolsuz düğün elbiseleri arasında dikkat çeken diğer bir model ise göğüslerinin straplez kesime sahip olmasıyla ortaya çıkmaktadır. Straplez düğün elbise modelleri ile göğüs dekoltesini daha fazla ortaya çıkarabilirsiniz. Straplez kesim düğün elbise modelleri istenildiğinde bolero veya şallar ile birlikte kullanılabilmektedir. Bu şekilde hem çok açık olmamasına özen gösterilir, hem de yaz aylarında rengarenk olmak için sadelikten uzaklaşılabilir.
DÜĞÜN ELBİSE MODELLERİ AKSESUARLARI Düğün elbiseleri ile birlikte kullanılacak aksesuarlara baktığımızde ilk olarak çantaları görürüz. Renk uyumlarına dikkat edilen veya edilmeyen birçok model çanta düğün elbiseleri ile birlikte kullanılmaktadır. Uzun ayakkabılar ve takılar ise düğün elbiseleri modelleri ile kullanılacak diğer aksesuarlardır. Uzun küpeler, taşlı kolyeler, yüzükler veya kozmetik ürünleri yine bu parçaların olmazsa olmazlarıdır.Düğün elbise modelleri sayesinde her bayan bedenine ve sevdiği kırmızı, mor, yeşil, mavi gibi renk tonlarına dair kombinleri kullanmaktadır. Düğün elbise modelleri için sipariş vererek, kısa sürede sahip olacağınız yüzlerce düğün elbise modellerini hemen seçmeye başlayabilirsiniz.
2016 Düğün Elbise Resimleri: