Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2016 En Moda Bayan Switler

2016 En Moda Bayan Switler
15 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.476 kez okundu.

2016 En Moda Bayan Switler

Etiketler:2016 En Moda Bayan Switler, Moda Bayan Switler, Bayan Swit Modelleri, Trend Switler, Bayan Swit

Her sene olduğu gibi bu sene de çok farklı modeller ortaya çıkacaktır.2016 En Moda Bayan Switler sizlere sunmaktayız. Siyah ve beyazı aynı elbisede birleştiren ve kare şekliyle süsleyen modeller bu senenin trendleri arasındadır. 2016 en moda bayan switler için en dikkat çeken 70’ler modasıdır. Kış aylarında bayanların daha sık tercih ettiği modeller olup, bu senenin de trendleri arasındadır. Bu senede kış aylarında kürk önemli bir yere sahiptir. Ama hayvanlara zarar verip alınan kürkler değil de hayvan dostu olan kürkler tercihler arasında oldu. Sıcak tutacak diğer bir giysi olan kabanlar, kapalı ve soğuk renkleriyle bu senenin favorileri arasındadır. Bu farklı alternatifi sizler de değerlendirebilirsiniz.

Bir yemek davetinde giyebileceğiniz kadife tarzı switler, hem asil duruşu hem de yumuşak dokusu ile bu senede tercih edilmeye devam ediyor. Modacıların tasarladığı kalın kırmızı swit elbiseler de bu sene daha şık modellerle karşımıza çıkacak. Hem sıcak tutan hem de çok şık duran bu elbiseler yeni sezonda bayanlar için raflarda yerlerini alacak. 2016 en moda bayan switler arasında bu sene çok şık ve göz alacak leopar renkli switler, sizi âdeta büyüleyecek. Bayanların asla vazgeçemediği switlerin üzerinde kullanılan dantelli ürünler bu senede farklı şekillerde bambaşka türde karşımıza çıkacak.

Nostaljik esintileri olan swit modellerinin üzerinde bol paçalı pantolonlar kullanılarak eskiler yeniden moda olacaktır. Giysilerde çok dikkat çeken sapsarı veya masmavi olan iddalı renkler, kışın olmasa da yazın sık tercihler arasında olacaktır. Switlerin bazı modelleri ne kadar kış aylarında giyilmesi zor olsa da 2016 en moda bayan switler giyilmeye devam edecektir. Bayanların vazgeçilmezi olan büyük kemer, özellikle dar kesim elbiselerde bel kısmını incelterek, ayrıca yanındayeni moda switler giyildiği taktir de hareketlendirmeye büyük katkı sağlar. Kemerler dışında swit üzerinde kullanılan ceketlerde bu senenin modası arasında yerini almaktadır. Bu farklı tarzlar ile sizler de en farklı sonuçları hızlı şekilde alabilirsiniz. Şık görünmenin sırlarınız keşif ederek, en özel sonuçları en hızlı şekilde alabilirsiniz.

2016 En Moda Bayan Switler Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git