Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2016 İlkbahar-Yaz Saç Modası

2016 İlkbahar-Yaz Saç Modası
29 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.774 kez okundu.

2016 İlkbahar-Yaz Saç Modası

Doğal Dalgalar

2016 ilkbahar-yaz saç modası doğallığıyla geldi.  Son dönemlerde doğallık modaya yansımıştı zaten bu sene kıyafetler, makyaj ve saçlar oldukça doğal. Artık düğünler de bile abartılı saçlar görmez olduk. Fönlü, bakımlı saçlarımızla doğal gözükmeyi alışkanlık haline getirsek iyi olur.

At Kuyrukları

2016 ilkbahar-yaz saç modası genellikle uzun  saçlardan geçiyor. At kuyruğu her zaman kadınları kurtaran bir model olmuştur. Tepeden kuyruklar, enseden yapılmış at kuyrukları oldukça moda. Özellikle kıyafetinizle uyumlu saç tokalarıyla at kuyruğunuzu yapabilirsiniz.

Saç Örgüleri

2014te doğal saç örgüsü gündemdeydi. 2016te de örgünün her modeli bizler için geliyor. Örgü modeller hem daha genç gösteriyor, hem de nostaljik bir hava katıyor. Hemen kendiniz yapabileceğiniz birkaç model öğrenin.

Topuzlar

2016 ilkbahar-yaz saç modellerinde topuzlarda yer alıyor fakat klasik topuzlardan çok doğal ve saç örgüsüyle birleştirilmiş topuzlar ön planda. Topuzumuzu yaparken abartmadan doğal gözükmesine dikkat etmeliyiz.

Islak Görünen Saçlar

2015te de oldukça kullandığımız ıslak görünüm 2016 ilkbahar-yaz modasında da var. Islak görünümle maskülen bir tarz yaratıp şıklığı yakalamanın tam zamanı. Bu modeli kullanırken dikkat etmeniz gerekenler saçlarınızın yağlanmış gibi gözükmesinden çok yaratıcılığınızı göstermeniz olsun. Çok kabartmamaya özen gösterin.

İri Doğal Dalgalar

Doğallık 2016 ilkbahar-yaz saç modasında her model için geçerli. Eğer iri dalgalar seviyor ve vazgeçemiyorsanız doğal görünmesine dikkat etmelisiniz.

Saç Aksesuarları

Bayanların vazgeçemedikleri kıyafetlerini tamamlayan en önemli parçalardan biri de aksesuarlar. Saatlerimizi harcayarak özendiğimiz ve tarzımızı yansıtan aksesuarlar 2015 ilkbahar-yaz modasıyla gelen cıvıl cıvıl görünümleri saç aksesuarlarıyla tamamlamak için çok elverişli. Renkli kıyafetlerinize bileklik ve kolye ekleyemeyeceğimizden saçlarınıza yapacağınız küçük bir dokunuş sizi modada zirveye taşıyabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git