Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2016 Kır Düğünü Gelin Saçı Modelleri

2016 Kır Düğünü Gelin Saçı Modelleri
21 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 2.537 kez okundu.

Kır Düğünü Gelin Saçı Modelleri 

İlkbahar ve yaz mevsimlerinin yaklaşmasıyla birlikte çiftlerin tercihi olan kır düğününde her gelin saçlarının kusursuz görünmesinin istemektedir. Saçlarda daha doğal bir hava, düğün kırda yapıldığı için kullanılan çiçekli aksesuarlar sizleri bir su perisi görünümüne ulaştırabilir. Duru bir güzelliği olan her şey kır düğünü konseptinde geline farklı bir hava katıp herkesi büyülemesinin sağlayabilir.

Biraz daha salaş, dağınık ;yapılmış saç havasından daha uzakta olan saçlar son yıllarda gelinlerin trend saçı konumunda. Kır düğünlerinde de tercih edilen bu saçlar gelinin daha natural ve fresh bir görünüme sokacaktır. Kuaförden yeni çıkmış havasından çok daha dağınık saçlar kır düğünü konseptiyle uyumluluk gösterecektir. Seçilen modelin gelinlik ile de uyumluluk göstermesi gereklidir.

Dalgalı topuzlar…

Kır düğününde gelinlerin vazgeçemeyeceği saç şekli olabilir bu model, buğulu göz makyajı ve doğal bir ruj ile uyumluluk gösterebilir. Doğal görünen her şey gibi bu saç modeli de gelinin daha masum ve doğal göstereceğinden kır düğünü konseptine çok yakışabilir. Bu model yazın sıcak havasından etkilenmemeniz için de doğru tercih olabilir. Maşa ile yapılan su dalgaları ve biraz krepe ile bu saç şeklini elde edebilirsiniz.

At Kuyruğu…

Hem şık, hem doğal bir at kuyruğu da sizi mükemmel görüntüye kavuşturabilir yani düşük at kuyruğuna attırdığınız hafif maşalar, ya da tepeden toplatarak saç örgüsü eklettiğiniz modeller sizi hem salaş hem de doğal ve duru  bir güzelliğe kavuşturabilir. Straplez giyilen gelinliklerde ve kol detayları olan gelinliklerde tercih edilebilir.

Örgülü Topuzlar…

Kır düğünü konseptinde sizleri duru ve masum bir güzelliğe kavuşturabilecek modellerden biridir. Örgülü modeller sizleri daha durulaştıracak ve kır düğünü konseptine yakışan bir hale getirecektir.  Doğanın o güzel renkleri içinde örgülü ve biraz salaş saçlarınızla fark yaratmanızı sağlayacaktır. Saçlarınızı önden ördürerek örgülü bir topuz yaptırabilirken sade bir balerin topuzunu örgü ile süsleyebilirsiniz. İşlemeli gelinlik modellerine çok yakışacak olan bir modeldir.

Yarım Toplu Modeller…

Özellikle straplez bir gelinliğiniz varsa saçlarınıza hacimli dalgalar yaptırarak yarım toplatabilirsiniz ve ön tarafına biraz krepe atılabilir çiçekli aksesuarlarla desteklediğiniz saçlarınız ile tabiatın kucağında mükkemmel bir görüntü elde edebilirsiniz.

Açık Saç Modelleri

Saçlarınız tamamen salarak, dalgalar yaptırabilir sade bir duvak ya da çiçek işlemeli bir duvak ile birlikte kullanabilirsiniz. Kır düğünlerinde biraz daha sade ama şık görüntüler sizleri daha büyüleyici kılacaktır bu yüzden saçlarınızı kırık fön ve tabiatı andıran papatyalı taçlar, ağaç yapraklı taçlar ile de kullanabilirsiniz.

2016 Kır Düğünü Gelin Saçı Modelleri Resimleri:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git