Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2016 Kış Modasi

2016 Kış Modasi
5 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.492 kez okundu.

2016 Kış Modasi

Etiketler:2016 Kiş Modasi, Kış Modası, Kış Trendi, Kış Modası Kombini, Trend Kış Modası

Mevsimler değişti ve tabii ki bu değişim sezonun trendlerine de yansıdı. Değişimle gelen sıcacık kazaklar, pofuduk ceketler ve vazgeçilmez şapkalar bu mevsimi canlandırmaya başladı bile. Şimdi biraz da 2016 kış modası renkleri üzerine konuşalım.

Moda her sezon olduğu gibi yine doğaya dönüyor, kıyafetlerimiz toprakla bütünleşiyor ve ilhamını tabiattan alıyor.  Kışın o hüzünlü kızıllığı vitrinlere yansımaya başladı. Toprak tonları, orman tonları, vazgeçilmez yeşiller ve her sezonun asil üyesi siyah bu sezon da çok revaçta. Bunun dışında ekru tonları, pastel pembeler ve gökyüzü tonları ve 2015’in en moda rengi Marsala bu sezonun da gözde renklerinden olmaya devam edecek.

Renkler dışında bu sezon desenler de çok ön planda olacak özellikle hayvan desenleri bu sezonun güzel parçalarından olan kabanları, mont ve ceketleri süsleyecek. Yıllardır kadının cazibesini temsil eden leopar bu sene yine favorilerden.  Fakat bu sene moda yine kalıpları kırarak ilerliyor ve leoparın yanına başka hayvan desenlerini de ön plana çıkarıyor. Şimdi gelelim hangi parçaların bu sezon sizi demodelikten sıyırıp modern bir görünüme kavuşturacak. Bu sezon yine başı kürkler çekiyor. Rengârenk, yumuşacık ve bir o kadar da şık görünüme sahip olan kürklerle siz de modayı takip edebilirsiniz fakat bir şartla; kullandığımız kürkler hayvan dostu olmalı.

Kürk dışında maskülen havası ve cool tarzıyla deri montlar yine vitrinlerin en iyi parçalarından. Kuzu derisi kabanlar ise kışı sıcacık ve şık geçirmek isteyen kadınların tercih etmesi gereken kıyafetlerden.  Dış kıyafetleri konuştuk biraz da o şık ceketlerinizi üstünüzden aldıklarında bakışları size çevirecek olan o klasik parçalardan söz edelim.

Evet, bildiniz siyah elbiseler yine bu sezon da kombin yapmaya zamanı olmayan kadınların yegane kurtarıcısı. “Ben ne yapayım elbiseyi sen bana rahatlıktan haber ver.” diyenlerdenseniz tam bu kısım sizi ilgilendiriyor.

Geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sene de geniş kesim kıyafetler ve bol kesim trikolar rahat olmayı birinci plana alan şık hanımların tercihi olacak. Dış giyimde ise rahat ve trend olan pançoları tercih edebilirsiniz.

Moda deyip sadece kıyafetten konuşmak olmaz bu sezon rahat ve bohem havasıyla saç örgüleri de çok moda birbirinden farklı örgülerle hem şık hem modern hem de rahat olabilir doğal bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Uzun ve dalgalı saçlar kışın havasını yansıttığı için bu sezon da ön planda. Fransız büklümleri ve dağınık topuzlar da kış modasını saçlarımıza taşıyacak. Sizlerde kış modasına uyarak hızlıca moda düvaenleri arasına girebilir ve tüm bakışların sizlere dönmesini sağlayabilirsiniz.

2016 Kiş Modasi Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git