Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2016 Koton Abiye Modelleri

2016 Koton Abiye Modelleri
20 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 3.639 kez okundu.

2016 Koton Abiye Modelleri

Saklı olan her zaman daha ilgi çekicidir diye abiye sezonunu açan Koton giyim bu sene gece kıyafetlerinde upuzun yerleri süpüren elbiseler tasarlamış . Yine yetmişler , seksenler göz önüne alınarak danteller ve güpürlerin adeta boy ölçüşür durumda olduğu stil sahibi bayanların rahatlıkla tercih edebilecekleri gece kıyafetleri kadına asaletin yanında zarafet de katmış . Renkler canlı tonlarda tercih edilmiş . Kırmızının yakıcı havası ve turuncunun seksi tavrı ön plana çıkarılırken saks mavisi uzun boylu kadınların en çok tercih ettikleri arasına girmeyi başarmış . Form olarak vücudu saran dirseklerde kloş tabiri balık elbise olan abiyeler zarif ve düzgün vücutlu kadınların bedenlerinde dile gelirken , üzeri nakış işlemeli , ince , beli ortaya çıkaran volanlı eteklere sahip olanlar da gözden düşmüyor . Fuşyanın vazgeçilmez havası tüm kadınları sarıyor bu sene . Düşük omuzlu geniş v yakalılar yine uzun bir şekilde tasarlanırken genç kadınlar için  kısaları da üretilmiş . Genç kadınlar için küçük üzeri sade güpür balon etekliler bu senenin önde gelenleri arasında yerini aldı bile .

Koyu yeşil komple taş işlemeli vücudu tam saran formdaki abiye elbiseler yine kadının esrarengiz havasını açığa çıkarırken erkekleri hayran hayran baktırıyor . Küçük elbise tutkunları da unutulmayarak üzeri sırf payet işlemeli mini bir elbise zarafet için iyi bir seçim olurken bu tür bir elbise ile kullanılabilecek platform topuklu sade bir ayakkabı kıyafetle hoş bir kombin oluşturacaktır . Siyah her zaman kurtarıcı renk olmuştur kadınlar için ama bu sefer sadece zarif görüntünün eşlik ettiği bir masal perisini andıran tasarımların rengi olduğu için tercih ediliyor . Omuzu tek askılı hatta askı üzerinde kocaman fiyonk taşıyan ve vücuda oturmayan elbiseler Koton ‘ da bu sene aut ta . Bunun yerine strablez üzeri organze veya komple açık formdaki elbiseler daha çok tercih ediliyor . Koton ‘ un 2016 abiye modelleri içinde en çok tercih edilenlerin başında hiç şüphesiz ki kırmızı kıyafetler geliyor . Abiye de uniseks bir renk olan kırmızı çok çeşitli olarak kullanılmış ve böylece kadınlara fazla seçenek sunularak kafalardaki ne giysem sorusuna daha çabuk cevap bulunmuş .

Kadınların gizemli ve seksi havasını özel bir konuma sokan sırtı komple açık elbiseler yine orta yaşlı ve genç kadınların severek giydiği abiyelerden . Abiyeler söz konusu olunca Koton yine basamakları ikişer ikişer atlayarak zirveye tırmanmayı başarmış . Küçük kadınların tercihlerinin daha çok küçük abiyelerden yana olduğu belirtilmişti . Küçük elbiseler arkasında duvak gibi uzun tül kuyruklarla süslenmiş vaziyette vitrinlerde yerini alıyor . Volanlı etekli , straplez üst detaylı çizgilerle ara sıra üzeri taşlarla süslenmiş olarak tasarlanmış . Gençler renk olarak nar çiçeği ve pudra tonlarını tercih ederken toplu bayanlar daha koyu renklerden yana tavır alıyor . Çanta olarak daha çok küçük boy portföyler tercih edilirken abiyelerin vazgeçilmezleri platform topuklu ayakkabılar yine rengarenk olarak Koton’ da yerini alıyor . Makyaj çok abartılı olmamakla birlikte saçlarda aksesuarlar daha ön plana çıkıyor .

2016 Koton Abiye Resimleri:

2016 Koton Abiye Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. seher diyor ki:

    4.sıradaki Straplez-Dantel-İki-Renk elbisenin markasını öğrenebilirmiyim..nasıl tedarik edebilirim yardımcı olurmusunuz lütfen..tşk

Sayfa başına git