Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2016 Kürk Modelleri

2016 Kürk Modelleri
12 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.569 kez okundu.

Kış aylarının vazgeçilmez kıyafeti olan, şıklığın ve modanın birleştiricisi kürkler bu sene de oldukça moda diyebiliriz. Kürk modelleri bu sene en az geçen sene kadar güzel, şık ve çeşit çeşit olmaktadır. Hatta bu sene geçen seneye oranla daha büyük gelişim göstermiş ve karşımıza o şekilde çıktığını da söylesek yanlış bir şey demiş olmayız. 2016 kürk modelleri çok büyük işçilikler ile, büyük uğraş ve çabalar ile hazırlanarak karşınıza gelmektedir. Bundan ötürü de diğer kışlık mont ve kabanlara nazaran daha pahalı, daha değerli olmaktadır. Bundan dolayı da kürk alacakken bu durumu göz ardı etmemenizi öneririz.

2016-kurk-modelleri-4Kürk modellerinden bahsedecek olursak 2016 senesindeki koleksiyonlarda oldukça büyük yer alan kürk modelleri genel olarak demir renk tonlarında, abartıdan soyutlaştırılmış fakat bunun yanı sıra aksesuarlar ile yoğu bir güzellik elenmiştir. Bu sayede sizi çok güzel bir şekilde tamamlayan kürk modellerine çok bayılacaksınız. 2016 kürk modelleri eğer kürk giymeyi çok seviyorsanız sizin açınızdan oldukça iyi. Çünkü hem spor bir şekilde hem palto şeklinde hem de daha farklı kaban şekillerinde çok fazla çeşit kürk bulabilme imkanına sahipsiniz. Ayrıca bu kürk modellerinin renk seçenekleri de oldukça geniş olarak karşımıza çıkmaktadır. Bundan ötürü de kürk seviyorsanız bu seneki modellere bir göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Mini kürk modelleri ise bu sene yavaş yavaş gardıroplardaki yerlerini alacak diyebiliriz. Önümüzdeki birkaç sene içerisinde ise mini kürk modelleri daha geniş yer tutacak ve moda haline gelecektir.

Kürkler insanlar arasında bir ikiliğe yol açsa da kimi tarafından çok sevilmekte kimi tarafından da sevilmemektedir. Fakat siz kürk modellerini sevmekteyseniz size tavsiyemiz kürk manto, tilki, samur ya da leopar olan modellere yönelmeniz daha iyi olabilir. Çünkü bu tarzdaki modeller hem biraz daha ekonomik hem de sizi daha şık gösterebilecek cinsten olmaktadır. 2016 kürk modellerinin çeşitliliği oldukça fazladır. Bundan dolayı da sizlere en önde olan, en çok takip edilen ve bu senenin gözdesi olacak kürk modellerinden bahsettik. Bu kürk modellerinden satın alırsanız sadece bu sene değil önümüzdeki seneler içerisinde de çok rahat bir şekilde kullanabileceğinizi söyleyelim. Çünkü bu senenin modası önümüzdeki birkaç seneyi de etkileyeceği tahmin edilmektedir. Bundan dolayı da eğer ki aklınızda bir kürk alma fikri bulunuyorsa bu sene almanızı tavsiye ederiz. Bir sonraki senede kürk modası daha da artacağı için bütçenizi biraz daha zorlayabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git