Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2016 Nişanlık Elbise Modelleri

2016 Nişanlık Elbise Modelleri
22 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 2.038 kez okundu.

2016 nişanlık elbise modelleri

Genç bayanların hayalleri birgün hayatlarını birleştirecekleri erkekleri bulduklarında, evlilikten önce nişan merasimi yapmaktır. Bu mutlu günlerine ortak olmasını istedikleri yüzlerce davetliye en iyi şekilde ağırlamak için yapacakları organizasyonlarda, günlük kıyafetlerin dışında nişanlık elbise modelleri tercih edilmektedir.   Düğünden önceki bir adım olması nedeniyle gelinliğin giyilmediği bu davetlerde nişanlık elbise modelleri üzerinde araştırmalar yapılmaktadır. Klasik görünümlere sahip olan nişanlık elbise modelleri her mevsime özel renkleri barındırmaktadır. Ancak genellikle canlı renklerin tercih edilmekte olduğu nişanlık elbise modelleri için bazı faktörlere göre seçimler yapılabilir.   Yaş, boy, kilo gibi faktörlerde göz önünde bulundurularak yapılacak seçimlerde renklerin ve desenlerin bayanlar tarafından beğenilmesi oldukça önemlidir. Nişanlık elbise modelleri abiye seçimleri olarak da beğenilere sunulmaktadır. Abiyeler ve nişanlık elbise modelleri moda evleri tarafından kişilerin özelliklerine göre özel dikimler de yapılmaktadır. Çünkü elbiselerin insanların üzerinde bol durması veya vücutlarını çok daraltması tercih edilmemektedir. Önemli olan üzerinde taşıyacakları elbiselerle rahat bir şekilde hareket etmeleri olmalıdır.

Son yılların popüler nişanlık elbise modellerine baktığımızda göreceğimiz en çok kullanılan renklerin mürdüm, zümrüt, lacivert, vizon, somon gibi renkler olduğunu görmekteyiz. Bu renkleri taşlı, zincirli olan uzun veya küçük takı aksesuarları ile kullanmak mümkündür. Ayrıca nişanlık elbise modelleri için kolyelerin de kullanılması hoş olacaktır.   Günlük elbise modelleri için çok sık tercih edilmeyen taşlı ve büyük görünümlere sahip gösterişli kolyeleri nişanlık elbise modelleri ile rahatça kullanabilirsiniz. Yine büyük boyutlarda olmayan zarf şeklinde ve pul ya da taş süslemeli çantalar nişanlık elbise modelleri için oldukça ideal aksesuarlardır. Nişanlık elbise modelleri için etek biçimlerinde kalem model olarak adlandırılan ürünleri seçebilirsiniz. Özellikle uzun boylu ve fit olan bayanlar, bu farklılıklarını şık bir şekilde kalem etek modelli nişanlık elbise modelleri ile ortaya koyabilirler.   Diğer bir modelde ise payetli etekleri görebiliriz. Nişanlık elbise modelleri arasında en gösterişli olan modellerden birisi payet etekli ürünlerdir. Eteklerindeki payet görünümleri sayesinde şıklık kazanan ve bunu her nişan davetinde kullanacak olan bayanlar, aralarındaki şıklık yarışında kendilerini bir adım önde hissedebilirler.

Nişanlık elbise modelleri ve abiyeler için ayrıca ayakkabılarınızın da yüksek topuklu olması ve genellikle siyah veya beyaz gibi klasik renklerden seçilmesi önemlidir. Çanta, saat, takı ve ayakkabılarda birbirlerine yakın renkler kullanılarak nişanlık elbise modelleri daha göz alıcı bir hale getirilmektedir. Nişanlık elbise modelleri ve abiye fiyatlarını farklılaştıran marka, kumaş, renk gibi faktörler bulunmaktadır. En yeni koleksiyonlardan paylaşılan modern ve şık nişanlıklar için cebinize uygun fiyatları bulabileceğiniz geniş alternatifler vardır. Bütçenizi aşmayacak her nişanlık ve abiye için hemen sipariş verin ve kısa sürede adreslerinize teslim edilsin. Böylelikle hem nişanlanan kişi siz olacağınızda, hem de davetli olarak nişan merasimlerine katılacağınız da farkınızı açık bir şekilde gözler önüne serin.

2016 Nişanlık Elbise Resimleri:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git