Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2016 Parmak Arası Terlik Modası

2016 Parmak Arası Terlik Modası
31 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 2.153 kez okundu.

2016 Parmak Arası Terlik Modası

2016 Parmak Arası Terlik Modası İlle De Parmak Arası Terlik demektir.

parmak-arasiYaz ayları boyunca en çok gördüğümüz şeylerden biri parmak arası terlikler. Öyle ki bu terlikler yediden yetmişe herkesin ayağında. Siz de ille de parmak arası terlik diyenlerdenseniz şanslısınız çünkü markalar bu yaz da onlarca şık, rahat ve kullanışlı parmak arası terlik modelini beğeniye sunmuşlar.

Parmak arası terliklerin bu kadar çok sevilmesinin ve kullanılmasının en büyük sebebi hem çok rahat oluşları hem de birçok kıyafetle kusursuz uyum sergilemeleri. Yaz boyunca bir çift parmak arası terlikle neredeyse sayısız kombin yapma şansına sahipsiniz. Çünkü bu terlikler pantolonlarla da, eteklerle de, elbise ve şortlarla da harika duruyor.

Markalar farklı tarzlara hitap eden modeller üretmeye de özen göstermişler. Süslü hanımlar için fiyonklu, boncuklu, spor giyinmekten hoşlananlar için spor çizgilere sahip parmak arası terlikler bulabilmek mümkün. Ayrıca sezonun trendi metalik renklerdeki modellere de mutlaka göz atmalısınız.

parmak-arasi-terlik-modasi

Plaj Modasının Vazgeçilmezi Parmak Arası Terlik

tasli-parmak-arasi-terlikYaz denilince akla gelen ilk şey elbette tatil. Tatil denilinceyse plaj ve plaj denilince de parmak arası terlik geliyor. Parmak arası terlikler plaj modasının vazgeçilmez unsurları. Bikini ve mayolarınızla uyumlu renklerde terlik seçerek plajların tozunu attırabilirsiniz. Ayrıca rahatlıkları ve sudan zarar görmemeleri sayesinde tüm yaz boyunca aynı keyifle kullanabilirsiniz bu terlikleri. Tatil bavulunuzu hazırlarken sakın parmak arası terliklerinizi koymayı unutmayın, bizden söylemesi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git