Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2016 Sarı Elbise Trendi

2016 Sarı Elbise Trendi
2 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 3.107 kez okundu.

2016 Sarı Elbise Trendi

Yılın Moda Rengi Sarı Hangi Giysilerde Kullanılabilir?

2016 Sarı Elbise Trendi Sarı renk, tek başına oldukça dikkat çekici bir renktir. Bu sebeple, neon renkler gibi sarı renk te giysilerde kullanılırken, tek bırakılmalı ve abartıdan uzak olmalıdır. Yazı simgelediği ve güneşi anımsattığı için insana huzur veren sarı, tek olarak; ayakkabılarda, çantalarda, bluzda, gömlekte, takılarda veya elbisede kullanılabilir. Tüm bu giysilerde kullanılan sarı, dikkat çekmek için yeterli olacak ve fazlası abartıya kaçacaktır.

Sarı Renkteki Elbiseler Nasıl Kombinlenir?

Yılın modasını yansıtan sarı renkteki şifon mini bir elbise, gidilen ortamdaki insanların gözünü almak için yeterli olacaktır. Sarı renk mini veya midi elbiseler, tek renk; siyah, koyu yeşil, nude, beyaz ayakkabı ve çantalar ile kombinlenmektedir. Gece gidilen ortamlar için dağınık topuz veya atkuyruğu saçlar ve hafif bir makyaj ile sade ve şık bir görüntü oluşturur.

Sarı Renk Ayakkabı Ve Çantalar Nasıl Kombinlenir?

Daha önce dolabınızda bulunan sade kesim siyah, yeşil elbiseleri, sarı ayakkabı ve çantalar ile birlikte kullanarak, değişik bir giysi giyinmiş imajı yaratmanız mümkündür. Yine siyah kalem eteklerin ve siyah pantolon eteklerin sarı renkteki ayakkabı ve çantalar ile giyinilme olanağı bulunmaktadır.

Sarı Renkteki Aksesuarlar Nasıl Kombinlenir?

Abartılı her tür takının moda olduğu 2015 yaz aylarında, sarı taşlar ve boncuklar ile süslenmiş takılar, sade renkteki elbise ve alt-üst kombinleri canlandıracak ve oldukça dikkat çekici bir görüntü oluşturacaktır.

2016 Sarı Elbise Trendi Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git