Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2016 Şifon Bluz Modelleri

2016 Şifon Bluz Modelleri
7 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.490 kez okundu.

2016 Şifon Bluz Modelleri

Etiketler:2016 Şifon Bluz Modelleri, Şifon Bluz Modelleri, Bluz Modelleri, Bluz, Trend Bluz Modelleri

Bayanların nerdeyse onu giymeden duramayacakları diğer bir giysi ise bluzlardır. Birçok şekilde kombin yapılacağı gibi kadınlara da çok yakışmaktadır. 2016 şifon bluz modelleri olarak en başta krem ve beyaz renkli olanları geliyor. Böyle sade renkli bluzlar kadınların hem başka kıyafetlerle rahatlıkla giyebilecekleri hem de üzerlerin de çok şık duracağı bir elbisedir. Ayrıca bluzların özelliklerinden biri ise çok yumuşak ve narin olmasıdır. Gerçekten kaliteli kumaşlardan yapılan bluzlar öncelikle kadınlar giydiklerinde rahat etsinler diye tasarlanmıştır. Kadınlar da diğer giysilerden daha yumuşak olan bluzların içinde rahat edecekleri için tercihler arasında bluz seçimi daha fazla olmuştur.

Şifon bluz modelleri bu sene daha farklı, zarif modellerle ortaya çıkmıştır. Bu modeller iyi tasarlayan, bayanların en çok tercihi olan marka, Vero Moda olmuştur. Özellikle 2016 şifon bluz modelleri için çok farklı ürünler öne süren Vero Moda kadınlara büyük yardımcı olmuştur. Çünkü kadınlar modayı yakından takip ettikleri için her geçen gün farklı modeller istemeye başlamıştır. Ama Vero Moda şifon bluz olarak gerçekten çok iyi modeller öne sürmüştür. Özellikle siyah ve beyaz renkleri kombinleyerek yaptığı şifon bluz modelleri kadınlar üzerinde gerçekten çok şık durmaktadır. Bu harika alternatifler, farklı alanlarda d oldukça başarılı şekillerde uygulanabilirler. En farklı ve özel renkleri ile değişik modelleri sizler de seçebilirsiniz.

Bluzlar birçok giysiyle kombinlendiği gibi en çok tercih edileni blazer ceket kombini olmuştur. Kadınların ofislerde giyebilecekleri kombinler arasındadır. Veya önemli bir toplantı, güzel bir akşam yemeğine giderken açık renkli bir bluz ve etek kombini kadınların üzerinde çok şık duracaktır. 2016 şifon bluz modelleri için birçok farklı markalar yarışırken Defacto, Twıst, İpekyol gibi markalar da en çok tercih edilen markalar arasındadır. Özellikle genç kızların daha çok tercih ettiği bu markalar daha canlı renklerde bluzlar ortaya koymuştur. Bu canlı renkteki bluzları farklı elbiseler ile kombinleyerek çok şık bir görüntü ortaya koyabilirsiniz. Bu harika bluzlar kottan kumaşa kadar farklı pantolon modelleri ile de çok özel bir alternatifi sizlere sunabilirler.

2016 Şifon Bluz Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git