Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2016 Süet Modası

2016 Süet Modası
6 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.566 kez okundu.

2016 Süet Modası

2015 Yaz sezonunda öne çıkan trendlerden biri olmayı başaran süet, sadece kıyafetlerde değil, aksesuarlarda da karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz yıldan daha fazla trend olması beklenen süet modası, birçok ünlü moda etkinliğinde ön plana çıkarıldı.

Bohem Tarza Uygun

Süet modası kısa zamanda sokaklara sıçradı. Özellikle bohem tarzı sevenler için uygun süet ürünler bulmak mümkün. Bu ürünlerin başında süet şortlar gelmektedir. 2016 Yaz sezonunda ön plana çıkması beklenen süet şortlar, şıklığınızı tamamlamanıza yardımcı olacak.

Bohem tarzına uygun olan püsküllü süet çantalarda mükemmel bir sonuç sunuyor. Süet şort ile kombinlenecek püsküllü süet çantalar ile uyum yakalayabilirsiniz. Ayrıca etnik desenlerini bünyesinde barındıran tüy aksesuarları da bu kombine ekleyebilirsiniz.

Yaz-Kış Giyilen Süet Çizmeler

Modayı yakından takip eden kişiler için olmazsa olmaz ürünlerden biri süet çizmelerdir. Bu çizmelerin upuzun olan modelleri kısa elbise, etek ya da şortlarla muhteşem bir şekilde kombinlenebilir. 2016 Yaz sezonunda öne çıkması beklenen uzun süet çizmelerde özellikle gri ve sütlü kahve tonların göz alıcı göründüğünü belirtmemiz gerekiyor.

Süet çizmelerin feminen bir görüntü sunduğu da önemli bir ayrıntıdır. Bu tarz çizmeler özellikle kısa giyimin tercih edildiği yaz döneminde daha fazla dikkat çekmektedir. Bu çizmeler size her dönemde yardımcı olacak ve kombininizin önemli bir tamamlayıcısı olacaktır.

Country Tarz İçin Süet

Süet modasını 2016 Yaz döneminde country tarzdan hoşlananlar için de sıklıkla göreceğiz. Bu tarza uygun bir şekilde üretilen süet ceketler ve süet şapkalar tam da size uygun olacak. Süet şapkalar özellikle güneşin etkili olduğu dönemde sadece şıklığınızı tamamlamakla kalmayacak, aynı zamanda kombininizin şık bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır.

Country tarza uygun süet ceketlerin kollarını yukarı kıvırarak mükemmel bir sonuç elde edebilirsiniz. Bu ceketler ile özellikle uzun pileli etekler ve süet ayakkabılar muhteşem bir kombin elde etmenizi sağlayacaktır.

Süet, hemen her dönemde favori ürünler arasında yer almaktadır. Eğer süet ürünlerden daha önce denemediyseniz bu yaz mutlaka denemelisiniz. Modayı yakından takip edenlerin tercihi olan süet modası, 2016 Yaz döneminde sokak modasına sürekli karşımıza çıkacaktır.

2016 Süet Modası Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git