Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2016 Tesettür Modası Abiye Modelleri

2016 Tesettür Modası Abiye Modelleri
23 Mart 2016 tarihinde eklendi, 2.815 kez okundu.

2016 Tesettür Modası Abiye Modelleri

2016 Tesettür modası abiye modeli yazı diziminin 3. Bölümünde yine sizlerle birlikteyiz. Asalet, şıklık, görkem, saray esintileri, bahar esintileri, romantik çizgiler gibi birçok karekteristik özelliği bünyesinde barındıran 2016 abiye modelleri soft, gözleri okşayan kıvrımlarla müşterilerin beğenisine sunulmakta. Sizlerde burada bahsedilen çizgilerden hangi tarzla kendinizi özdeşleştiriyorsanız, tipinize ve bedeninize uyum sağlayan bir tuvalet modelini seçmekte serbestsiniz. Haydi, gelin hep birlikte bu seçimlerinizde yardımcı olacak bir kaç modele yolculuk edelim.
1- Turkuaz mavi pileli etek-dantelin gölgesinde: Tek parça turkuaz pileli etekten oluşan tuvaletin üzerine, üst gövde kısmında dantel şifon üzeri dantel kabartmalı parça mevcut. İki parçanın uyumu muhteşem. Zarif olmayı arzulayan davetlilerin rahatlıkla kullanabileceği bu tuvalet aynı zamanda çok romantik bir etki bırakacak.

Trend-tesettür-abiye
2-
Nefti yeşilin ağarlığı dantelle buluşmuş: İç ve dış 2 parçadan oluşan bu elbisenin rengi nefti yeşil. İç kısmı şantuk kumaştan oluşuyor. Dış kısmıysa  dantel kaftan niteliğinde,safi dantel olarak aşağıya kadar sürüyor. Bu iki parçadan oluşan elbiseyi görselindeki ağarlık nedeniyle orta yaş ve üzerine öneriyoruz.

Renkli-işlemeli-tesettür-abiye-modeli
3-
Kırmızı ışıltılı tafta oldukça göz alıcı: 2parçadan oluşan bu kırmızı parlak tafta takımın üst kısmı bele kadar oturmuş vaziyette. Etek kısmında kullanılan tafta üst kısmından daha parlak renkte fakat takım baştan aşağıya ateş kırmızısıyla ortalığı ışıl, ışıl yakıyor. Genç yaştaki bayanlar dikkati çekmeyi planlıyorsa bu göz alıcı takımı tercih edebilir. Düğün, davet, otel davetleri, kutlamalarda misafir olarak katılanlara önerilebilir zira ev sahibeleri için fazla ihtişamlı.

Tesettür-abiye
4-
Yeşil ve kadifenin asaleti: Petrol yeşilinin kadifeyle buluşması elbise giyenlere derin bir ağırlık kazandırıyor. 4 parçalı dikilmiş olduğundan kesimi aşağıya yarım kloş olarak iniyor.  Arka etek bitiminde de minik bir kuyruğa sahip. Bu elbise genç hanımlara yaş aldırabileceğinden, orta yaş ve üzerine tavsiye ediyoruz. Gümüşe çalan bir eşarp başınızda harika bir ışıltı yaratabilir.

Trend-tesettür-abiye-modelleri
5-
Camgöbeği mavisi gençlik iksiri: Üst kısmı bele oturan altı kloş bu tuvaletin kumaşının rengi camgöbeği. Aynı renk tonunun parlağı damsgue desenler, tuvalet boyunca desenlendirilmiş. Belindeyse soft renklerden oluşan bir dizi çiçek kemeri var. Genç kızlar nişanlanan arkadaşlarının nişan töreninde bu tarz elbiselerden rahatça giyebilir örneğin. Biz eşarp olarak lame rengini öneriyoruz.

2016 Tesettür Modası Abiye Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git