Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2016 Uzun Saks Mavi Abiye Elbise Modelleri

2016 Uzun Saks Mavi Abiye Elbise Modelleri
3 Mart 2016 tarihinde eklendi, 5.113 kez okundu.

2016 Uzun Saks Mavi Abiye Elbise Modelleri

Mezuniyet balolarında en çok tercih edilen abiyeler en güzel ve şıklık tablosunu önünüze serecek, siz ve sevdiklerinizi karşısında mükemmel duruşunuzu ortaya serecektir.  2016 Uzun Saks Mavi Abiye Elbise Modelleri sizlere sunmaktayız. Özellikle uzun ve beden ölçülerine uygun yapılan tasarımlarımız kesim ve tarz yerleri dikkat çekecek görsellikte olmuştur. Kataloglarda her gün en yeni desenleri ile yerini alan mezuniyet ve balo kıyafetleri birbirinden şık desen ve şekiller ile üretilip, kaliteli kumaşlar ile sunuma hazır hale getirilmektedir.

Desenli-saks-mavisi-elbiseler
Bir düğün ya da katılacağınız bir mezuniyet töreninde misiniz? Lakin seçim yapmakta oldukça zorlanıyor ve o geceye kendinizi bir türlü hazırlayamıyor musunuz? Tereddüt etmekte oldukça haklısınız. Çünkü o güzel günün anının ölümsüzleştirmek istersiniz.  Model seçiminde sizler öncü oluyor hareketli ve en dikkat çeken kumaşlarımız ile derlenen aynı zamanda dikimleri itina ile gerçekleştirdiğimiz abiye kıyafetlerini istediğiniz güzellikte huzurunuza seriyoruz. Size bilmediğiniz değil, özellikle herkesin bildiği görselliği veriyor giyim tercihlerinizde yanınızda bulunuyoruz. Saks mavisi rengin ne kadar alıcı ve tamamlayıcı olduğunu biliyor muydunuz? Cezp edici rengin kesim şekilleri kabartmalı modelleri hatta en güzel kristal savaroski taşları ile süslendiğini bilmenizde yarar vardır.

Uzun olması sizi daha canlı ve alımlı gösterecektir. Dekolte kısımları dantelli olup bol veya etek kısmı bol salaş bir modele sahiptir. Sırttan dantel desenli ya da kolları tamamen dantel göğüs kısımları kabartma ve taşlarla süslenmiş güzelliktedir. Sırtı açık ya da etek kısmı kestirme modeli isterseniz dilediğiniz her modelden mevcuttur. Sade düşünüyorsanız saçınıza kesinlikle topuz yapmanızı tavsiye ediyoruz. Seçeceğiniz ayakkabı modeline tarzınıza uymalıdır. Gümüş işlemeli desenler de mevcuttur.. Mavi tonlu istediğiniz desene sahip 2016 yılının en güzide ürünleri ile sizleri davet ediyor, şıklığınıza ışık tutuyoruz. Hayat sevdikleriniz ile güzeldir. Güzelliğiniz gülüşünüz, tarzınız huzur olsun.

2016 Uzun Saks Mavi Abiye Elbise Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git