Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2016 Yaz Dönemi Tayt Modası

2016 Yaz Dönemi Tayt Modası
25 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.143 kez okundu.

2016 Yaz Dönemi Tayt Modası

Taytlar, büyük bir hızla yaygınlaşan ve hemen her yerde karşımıza çıkan giysiler arasında yer almaktadır. Yaz döneminin yanı sıra Kış döneminde de tercih edilen taytlar, rahatlığından ödün vermeyenlerin tercihi oluyor.

Desenli Modeller Revaçta Olacak

2016 İlkbahar-Yaz dönemine yön veren defilelerde taytlar ön planda olmayı başarmıştır. Birbirinden farklı tasarımlarla dikkat çeken taytlarda desenli olan modellerin revaçta olduğunu görmekteyiz. Koyu renkle açık rengin uyumundan elde edilen desenli taytlarda, desen ayrıntılarının abartıya kaçmadığını görmekteyiz.

Deri-trend-tayt

Yaz dönemine özel olarak hazırlanan ince deri taytlar da farklı bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır. Kış döneminde siyah rengin ağırlıkta olduğu taytlarda, yaz dönemiyle birlikte başta beyaz olmak üzere daha açık tonların kullanıldığı görülmektedir. Açık tonların kullanıldığı taytlarda birbirine uyumlu renklerin bir arada kullanılması dikkat çekmektedir.

Topuklu ayakkabılarla Kombinleyin

Taytlarla birlikte tercih edilecek kıyafet ve ayakkabıların büyük bir önemi vardır. 2016 yaz döneminde feminen görüntüyü öne çıkaran topuklu ayakkabılarla kombinlenen taytlar mükemmel sonuç elde etmenizi sağlayacaktır. Özellikle pembe ve turuncunun tonlarının kullanıldığı taytlarla, bu tonlara sahip topuklu ayakkabıların tercih edilmesi sonucun olumlu olmasını sağlayacaktır.

Trend-deri-tayt-kombini

Taytlarla birlikte genellikle önümüzdeki döneme damga vuracak omuz kısmı açık gömlekler tercih edilecektir. Bunun yanı sıra tek kollu t-shirtler de bu taytlarla kombin edilmektedir. Aksesuar anlamında da açık tonda çantalar ve sade bir makyajla görselliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Rahatlığından asla vazgeçmeyen ve feminen görüntüden de ödün vermeyen kişilerin tercihi olan taytlar, önümüzdeki sezonda da cıvıl cıvıl modellerle karşımıza çıkacaktır. Özellikle renklerin bir arada kullanıldığı modelleri tercih etmenizi öneriyoruz. Benekli, desenli, zıt renklerin uyumu kullanılan modelleri de tercih edebilirsiniz. Sokak defilelerinde yer alan modelleri takip ederek, tarzınıza en uygun olan tayt kombinini tercih edebilirsiniz.

2016 Yaz Dönemi Tayt Modası Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git