Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2016 Yaz Trendi Ayakkabılar

2016 Yaz Trendi Ayakkabılar
13 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.169 kez okundu.

2016 Yaz Trendi Ayakkabılar

Mükemmel kıyafetlerin altına giyilen ayakkabılar kıyafetlerin görüntüsünüde etkilemektedir. Kötü bir ayakkabının üzerine güzel giyinmenin anlamı yoktur. Bu nedenle ayakkabı seçimi bakımlı görünmek için dikkat edilmesi gereken bir konudur. 2015 senesindeki moda ayakkabılar farklı tarzlarla ve rengarenk görüntüsüyle sokaklarda yerini almış durumda.

Hangi tür ayakkabılar bu senenin moda kataloğuna girmiş?

  • Senelerden beri ayakkabı modasının vazgeçilmezlerinden olan ince topuklu ayakkabılar bu senede podyumlarda görüntülenmekte. İnce topuklar kadınların zarifliğini gösteren en önemli aksesuarlardan birisidir ve kadınların dolabının vazgeçilmezlerindendir.
  • Blok topuk ayakkabı modelleri görüntüsüyle dikkat çekmekte. İnce olmaması sebebiyle kullanışlı olan bu ayakkabılar, kalın olmaması sebebiyle de daha hoş bir görüntüye sahip.
  • Sandalete benzer topuklu görüntüye sahip terliklerde bu yaz modası arasında. Bilek bağlaması olmayan terlikler kullanıcılara değişik bir deneyim sunuyor.
  • Baskılı ayakkabılarda vitrinlerde yerlerini almış durumda. Özellikle yıldız modeller dikkat çekiyor. Yıldız şeklinde baskıya sahip bu ayakkabılar kot pantolonların altına çok yakışacak.

Bu yaz modasında hangi renkler tercih edilmiş?

  • Bu yaz hem açık renkleri hem koyu ayakkabı renkleri tercih edilmiş. Özellikle stilettolarda kırmızı, pembe ve sarı renkler göz alıcı görünüyor.
  • Özel gecelerde kullanılmak üzere koyu renkler ön plana çıkmış. Akşamlar için siyah renkler tercih ediliyor.
  • Günlük ayakkabılar arasında da altın yıldızlı ayakkabılar tercih edilmekte. Günlük ayakkabılarda çiçekli yerine daha düz modellr tercih edilmiş.

    2016 Yaz Trendi Ayakkabılar Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git