Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2016 Yılı Kimono Moda Akımı

2016 Yılı Kimono Moda Akımı
13 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.521 kez okundu.

2016 Yılı Kimono Moda Akımı

2015 Kimono Modelleri

2015 ilkbahar yaz koleksiyonunun vazgeçilmezleri arasında yer alan kimono modelleri le sizler de düşlediğini kombin dünyasıyla tanışabilirsiniz. Trend görünümün elde edilmesine olanak tanıyan 2015 kimono modelleri moda dünyasının vazgeçilmez isimleri arasında yer almaktadır. Klasik tarz yaratmak isteyenlerdenseniz asimetrik kesime sahip olan kimono modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz kimono modellerini kumaş etek ve kumaş pantolonlar ile kombin edebilirsiniz. Spor tarz yaratmak isteyenlerdenseniz püskül detayına sahip kimono modellerini tercih edebilirsiniz. Püsküllü kimono modelleri kot Jeanlar aracılığı ile kombin edebilirsiniz. Oluşabilecek renk karmaşasının geri plana alınması adına fazla detaya ev sahipliği yapan aksesuarları tercih edebilirsiniz.

Desenli Kimono Modelleri

Trend görünümün vazgeçilmezleri arasında yer alan desenli kimono modelleri bu sezon da oldukça moda. Birbirinden özel renklere ev sahipliği yapan kimonolar ile bir kombin hazırlamak isteyenlerdenseniz tek renkten oluşan büstiyer modellerini tercih edebilirsiniz. Eğer maskülen bir tarz yaratmak istiyorsanız salaş bluzları tercih edebilirsiniz. Bluzunuzu pantolonunuzun iç kısmına doğru kıvırabilirsiniz.

Uzun Kaftan Modelleri

Vücut hatlarınızı gizlemek isteyenlerdenseniz uzun kaftan modellerini tercih edebilirsiniz. Kusursuz görünmeniz adına oldukça ideal olan uzun kaftan modellerini mini kot şortlar aracılığı ile kombin edebilirsiniz. Marjinalliğin elde edilmesi adına oldukça ideal uzun kaftan modellerini dilerseniz mini dar etek modelleri ile de destekleyerek hazırlayabilirsiniz. Birbirinden uzun kaftan modelleri şimdi özel kombinler ile sizlerle.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git