Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2016 Yılı Şifon Gömlek Modası

2016 Yılı Şifon Gömlek Modası
14 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 3.259 kez okundu.

2016 Yılı Şifon Gömlek Modası

Havaların ısınması ile birlikte, ince ve renkli kumaşlardan diklen giysiler de vitrinlerde yerini almıştır. Bu giysilerin içinde, yoğunluğu ile en çok dikkati çeken ise şifon gömleklerdir. Düz renk veya desenli kumaşlardan dikilen bu gömlekler, genellikle altına sadece askılı atletler giyilerek, şeffaf olarak kullanılmaktadır. Uygun renk ve desen seçilerek şifon gömlekler ile değişik ortamlar için giysi kombinleri oluşturmak mümkündür.

Düğün Ve davetler İçin Şifon Gömlek Kombinleri

Bu yıl çok moda olan iri çiçekli kumaşlar, şifon gömleklerde ayrı bir gösterişli durmaktadır. Yılın modası sarı, mavi, yeşil gibi renk tonları kullanılarak oluşturulanşifon kumaşlar, kollarına ve ya eteğine değişik modeller uygulayarak harika gömlekler olmaktadır. Bu gömleklerin altına, dar saten pantolonlar veya mini etekler edinerek gösterişli bir düğün ve davet kombini oluşturulabilir. Böyle dikkat çekici bir giysi, stiletto veya bantlı, açık ayakkabılar ile kombinlenerek kullanılmaktadır.

Gün İçinde Giyinmek İçin Şifon Gömlek Kombinleri

Şifon gömlek doğru kombinlendiği takdirde, birçok değişik ortam giysisi olabilir. Biraz kalın kumaştan edinilen şifon bir gömlek, altına giyilen pantolon veya etek ileiş için uygun kombin oluşturacaktır. Yine alışverişe çıkarken kot pantolonların üzerinde şifon gömlek kullanma imkânınız bulunur. İş için şifon gömlek tercih edildiğinde stiletto ayakkabılar ile alışveriş için şifon gömlek tercih edildiğinde ise babetler ile birlikte kullanma imkânınız olacaktır.

2016 Yılı Şifon Gömlek Modası Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git