Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2016 Yılının En Popüler Yün Bere ve Atkı Modelleri

2016 Yılının En Popüler Yün Bere ve Atkı Modelleri
20 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.295 kez okundu.

2016 Yılının En Popüler Yün Bere ve Atkı Modelleri

2016 soğuk kış aylarının en gözde giysileriörgülerden oluşmaktadır. Örgü kazaklar, yelekler, etekler, elbiselerin yanında dış giysi olarak atkı ve bereler kışın olmazsa olmazlarındandır. Sezon değişikliği ile beraber örgü modelleri ve stilleri de değişmektedir. Her yıl birbirinden güzel renk ve modeller ön plana çıkmaktadır. Modayı takip eden bayanlar veya el maharetine güvenen bayanlar sezondaki yeniliklere sahip olmak için çaba gösterirler.
Kahverengi-trend-yün-bere-atkı-kombin
Özellikle genç kızlar kışın kullanacağı atkı ve bereleri günün modasına uygun olsun isterler. Ayrıca örgü modeller kışın şiddetli soğuğundan daha iyi korumaktadır. Son yıllarda bayanlar örgü örmeye daha çok yönelmişlerdir. Atkı ve bereleri de örmesi zahmetli değildir. Hanımlar günün modasını yansıtan renkli yün seçerek ve uygun bir şişle örme işlemine başlarlar. Atkı ve bereler her türlü desen tasarımı için uygun ürünlerdir. Günümüzde internetle beraberbirçok bilgiye ulaşması kolaydır. Atkı ve bere modelleri ile ilgili detaylı anlatımlar internet sitelerinde yer almaktadır. İp alınıp internetten de örgü ile ilgili bilgiler öğrenildikten sonra atkı ve bereler kısa zaman içersinde örülebilir.

Trend-yün-bere-atkı-kombin
Örgü atkı ve bereler her dönem modasını koruyacak aksesuarlardandır. Ancak bu atkı ve berelerde renk ve model açısından yıllara göre farklılıklar olacaktır.Soğuktan koruyan atkı ve bereler seçilen modellerle kişinin tarzını, stilini yansıtacaktır. Bunun için atkı ve berelerin seçimi önemlidir.

Trend-yün-bere-atkı-kombini
Atkı ve berelerde bol, salaş modeller ön plana çıkmaktadır. 2016 trend bere modelleri arasında da bol ve salaş modeller bulunmaktadır. Kış aylarında muhakkak bulunması gereken aksesuarlardan olan atkı ve bereler eldivenlerle de uyumlu olmalıdır.  Aynı renk ve desenden oluşan örgü atkı, bere, eldiven çok hoş bir görüm oluşturmaya neden olur. 2016 örgü atkı ve bere modellerinin renklerinde herhangi bir kısıtlama yapılmamıştır. Sade renklerden hoşlananlar için düz renkli atkı bere takımı bulabileceği gibi, karışık renklerden hoşlananlar içinde çok renkli atkı bere takımları bulunmaktadır.

Trend-yün-bere-atkı-kombinleme
2016 atkı ve bere sezonunda dikkat çeken diğer unsur ise oldukça sıcak renklerin kullanılmasıdır. Ayrıca kadın atkı modelleri, atkı özelliğinin haricindeboyunluk şeklide olup omuzlara kadar inmektedir. Klasik atkılardan farklı bir biçim göstermektedir. Yani şal görünümlü atkı denebilir. Bunun haricinde şapkalara takılan iri ponponlar gençler tarafından ilgi görmektedir. Ponponlar şapkalara ayrı bir hava katmıştır. 2016 yılı berelerin diğer bir özelliği ise tüllerle süslenmiş olmasıdır. Tüllerle süslü bereler oldukça cici bir görüntü oluşturmuştur.

2016 atkı bere modelleri ile ilgili titiz bir araştırma yaparak sizler için bir araya getirdik. Sitemize göz atmadan atkı ve bere takımı tercihi yapmayın.

2016 Yılının En Popüler Yün Bere ve Atkı Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git