Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2016’nin En Trend Kaban Modelleri

2016’nin En Trend Kaban Modelleri
31 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.291 kez okundu.

2016’in En Trend Kaban  modelleri

Kış günlerinin vaz geçilmez dış kıyafeti olan kabanlar bu yıl çok çeşitli. Modacılar bu kışın sert geçeceğini ön görmüş olmalılar ki bir birinden şık kabanları görücüye çıkardılar. Bu yılın en trend kaban modellerini inceleyerek kabanlar hakkında fikir edinebilir ve hala kabanınızı almamışsanız bu öneriler doğrultusunda kabanınızı seçebilirsiniz.

2015’in en trend kaban modelleri bir göz atalım

Oversized Kabanlar

Bu yıl oversized kabanların yılı diyebiliriz. Üzerinize bir beden büyükmüş gibi duran bu kabanlar ile şıklığı yakalamanız mümkün. Sokak modasının bir numaralı kabanı olan bu kabanları, uzun çizmelerle kombin edebildiğiniz gibi, hafif topuklu ayakkabılar ile de kullanmanız mümkün. Oversized kabanları üzerinize bol durduğu için, fazla kilonuz varsa onu da kamufle etmenizi sağlar.

Salaş bir görüntü sergilemek istiyorsanız oversize kabanınızı uzun bir elbiseyle kombinleyebilirsiniz. Eğer belinizin güzelliğini vurgulamak istiyorsanız, oversize kabanınızın üzerine ince bir kemer takabilirsiniz. Kabanların üzerine kemer takmak alışık olmadık bir görünüm gibi gelse de bu yıl kabanların üzerine kemer takmak çok moda.

Pelerin

Bu yıl dış giyim modasının başını çeken pelerinler her bayanın gardırobunda olması gereken parçalardan. Bu yıl pelerinlerde renkliliğin hâkim olduğu bir yıl. Kendinize uygun bir pelerin seçerek işe başlayabilirsiniz. Pelerinizi, uzun çizmelerinizle kombinleyebildiğiniz gibi, kalem eteklerle de hoş bir şıklık yakalayabilirsiniz.

Kürk Detaylı Kabanlar

Dönem dönem moda dünyasında trend olan kürk detaylı kıyafetler bu yıl altın çağını yaşamakta. Özellikle kürk detaylarla süslenmiş kabanlar bu yıl çok revaçta. Kürkün ihtişamına her kadının bayıldığı bir gerçek. Kadınları hem alımlı bir o kadarda güçlü gösteren kürklerin rüzgârına sizde kapılın.

Kürk detaylı kabanları kombinlerken, kabanın önüne geçecek parçalarla eşleştirmemiz en doğru tercih olacaktır. Bu kabanları, bol paça bir pantolonla kombinleyeceğiniz gibi, kalem eteklerle de kullanabilirsiniz.

Bu yılın en çok öne çıkan kaban modellerinden bir tanesi seçerek, bu yılın modasını üzerinizde yansıtabilirsiniz. Kedinize uygun parçalarla da kombinlediğiniz takdirde, üzerinizdeki kabanın ihtişamını katlamış olursunuz. Kabanlarla kullanacağınız aksesuarları da çok dikkatli seçmeniz gerekmekte.

2016’nin En Trend Kaban Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git