Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2016’nın Saç Modelleri

2016’nın Saç Modelleri
1 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.260 kez okundu.

2016’nın Saç Modelleri

Etiketler: 2016’nın Saç Modelleri, Bayan Saç Modelleri, Kadın Saç Modelleri, Saç Modelleri, Saç

Bayanların saçlarını kesip boyatması her zaman için depresyonun işareti olarak kabul edilir fakat depresyondan  çok bayanlar saçlarıyla ilgilenmeyi, saçlarıyla oynamayı severler. 2016’nın Saç Modelleri’ni sizlere açıklamaktayız. Bayanların karakterini ortaya koyan en önemli saç saçları..
Bayanlar aynaya baktıklarında kendilerini farklı görmek isterler ve saçlarını keserek, boyatarak farklı olmaya çalışırlar. Sık sık saçlarını kesip boyatan kadınlardan korkmayın çünkü onlar daha cesur ve yeniliğe açıklar fakat saçlarını uzatıp rapunzel gibi yapan bayanlar gelenekselci ve korkak olurlar her saç modelinin onlara yakışmayacağını düşünürler.
Hemen hemen her bayanın ilgisini çeken saç modelleri 2016 yılında nasıl bir hal alacak? İşte cevabı..


*Doğal Topuzlar

Düğünlerde, toplantılardan görmekten bıktığımız sıkı topuzlar bu yıl yerini dağınık ve salaş topuzlara bırakacak. Spor kombinler ve hemen hemen her kombine uygulan bilen doğal topuzlar 2016’da en çok göreceğiniz saç modelleri arasında yer alacak. Hafif makyaja doğal topuzunuz ile muhteşem doğallığına sahip olarak 2016 saç modellerine ayak uydurabilirsiniz.

*Bohem Tarzı Saç Modeli
Bu saç modeli ise omuzun biraz daha altında hafif dalgalı biraz salaş görünüme sahip saç modelidir. Doğal topuz saç modelinde olduğu gibi bu modelde de spor kombinler kullanabilirsiniz.

*Örgü Saç Modeli
Özel davetlerin yanı sıra bir çok gelin adaylarının tercihleri arasında yer alacağı düşünülen örgü saç modeli topuz, uzun örgü, yan örgü gibi modellerle en çok tercih edilenler arasında yer alarak bayanların tercihine sunuluyor.
Doğal bir görünüme sahip olmaya çalışan bayanlar örgü saç modelini seçerek doğallığın zirvesine tırmanıyor.

*Banyodan Yeni Çıkmış Havasına Sahip Saç Modeli
Kış ayları için pek uygun görülmeyen bu model  ilkbahar ve yaz aylarında en çok tercih edilen modeller arasında yer alması düşünülüyor.

*Kemikleşmiş Bir Trend: OMBRE
Yakın zamanlarda herkesin dilinde olan “ombre” saçlar özellikle yaz aylarında güneşin etkisini gösterdiği zamanlarda tenle bütünleştiği için güzel bir görünüme sahip olacak. Bu yıl pek fazla tercih edileceği düşünülmese de unutulmayacağı da kanıtlanacak. Ombre saç modeli daha uzun yıllar etkisini devam ettireceğe benziyor.

*Rengarenk Saçlar
Önceleri pek güzel bir görünüme sahip olduğu düşünülmeyen renkli saçlar bu yıl hayatımıza girmek için kapıda bekliyor. Özellikle yurt dışında tercih edilen bu saç modeli 2016 ile Türkiye’ye de gelecek. Gri, pembe, mavi tonlar en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Özellikle de gri ve tonlarının tercih edilmesi renkli saç modellerinde gri tonlarını listenin zirvesine taşıyor.

Bayanların en çok ilgi duyduğu konulardan biri olan saç modelleri 2016’da bu şekilde karşımıza çıkıyor. Tabloya bakıldığında doğallığın ön planda olacağını anlıyoruz… Ben de modaya ayak uydurarak 2016 yılında güzel olmak istiyorum diyorsanız üstte yazan saç modellerinden birini seçerek aynın karşısına geçebilirsiniz. Doğallığın ön planda olduğu modeller sizi doğal bir görünüme ulaştırarak güzelliğinize güzellik katacak.

2016’nın Saç Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git