Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2017 Abiye Aksesuar Modası – Ayakkabı, Çanta, Takı

2017 Abiye Aksesuar Modası – Ayakkabı, Çanta, Takı
9 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.088 kez okundu.

2017 Abiye Aksesuar Modası – Ayakkabı, Çanta, Takı

 

2017-Abiye-Aksesuar-Modası-Ayakkabı-Çanta-Takı

2016’da çok moda olan taşlı takılar, gerçek mücevherler 2017’de de abiye takı ve aksesuarlarında ön planda olacak. Özellikle siyah ya da beyaz düz abiye elbiseleri tamamlayan stras taşlı, bronz ve gold gibi metalik tonlarda çiçekli ya da geometrik şekilli kelepçe bilezikler çok sık kullanılacak. Yaz davetlerinde ya da bahar mevsiminde yeni sezonu karşılarken, daha ziyade açık renkli abiye elbiseler ile kullanabileceğiniz renkli taşlı, metal ve zincirlerden oluşan büyük gösterişli kolyeleri kullanmak isteyeceksiniz. Mercan, su yeşili, pudra pembesi gibi tatlı tonları bir araya getiren kolyeler açık hava davetlerine daha uygundur.

Tamamı siyah veya koyu metalik tonlarda boncuklu ve taşlı halka şeklinde zincir kolyeler, genellikle daha ağır kıyafetler için ideal olacak. Çiçek şeklinde zarif taşlarla çevrili, tek taş ve sallantılı renkli taşlı küpeler hem tarihi vurguları hem de şıklıkları ile abiyelerin yine vazgeçilmez bir parçası olacak. Safir, zümrüt ve yakut taşlı küpeler abiye kombininizi tamamlayacaktır. Su yolu biçiminde tasarlanan zarif ince bileklikler ve gerdanlıklar da 2017 abiye modasında geçerli. Üzeri pembe boncuk ve incilerle süslü damla şeklindeki takılar da seneye çok görülecek. Straplez, dekolteli ya da göbeği açık abiye elbiselere çeşitli materyallerden yapılan vücut aksesuarları da takılabilir. Çanta ve ayakkabı modasında seneye neler olacak? Gold, bronz ve silver tonlarda metal renkli tamamı deri portföy el çantaları abiyelerin en şık tamamlayıcısı olacak. Aynı ton ve materyalden sivri topuklu şık stilettolar da ayakları süsleyecek.

Cüzdan formunda, metal ağızlı, tamamı deri veya metal, kutu formunda el çantaları moda. Mektup biçimindeki dikdörtgen çantalar zincir askılı ve askısız formlarıyla birbirinden renkli. Çıtçıtla kapanan, üzeri taşlarla süslü metal kısa bir tutma sapı olan çantalar şık davetlerde alınabilir. Topuklu ayakkabılarda parmak dekoltesi olan, sivri burunlu, sivri topuklu, topuğu metal çivili stiletto modelleri abiyelerin altında çok şık duracak. Ayrıca tek bantlı zarif açık burun ayakkabılarda da metal yansımalar ana renklerle birlikte çok sık görülecek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git