Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2017 Abiye Modelleri

2017 Abiye Modelleri
20 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 2.311 kez okundu.

2017 Abiye Modelleri

2017-abiye-modelleri2016 yılının son günlerinde olmamız ile birlikte elbette ki moda tasarımcıları en yeni kreasyonlarını açıklamaya devam ediyor. En gözde 2017 abiye modelleri  moda tasarımcıları ve moda evleri sayesinde tüketicilere sunulurken, en yeni kreasyonlar arasında elbette ki 2017 abiye modelleri de yer alıyor. Abiye kıyafetler bildiğiniz gibi özel gün ve geceler, düğün, nişan, nikah gibi törenlerde tercih edilirken, yine yemek ve diğer toplantılar için de tercih edilmektedir. Her mekâna uygun bir seçim yapmak doğru olurken, kesimlerine, dekolte durumlarına ve modellerine göre çeşitler bulabilmek mümkündür. Bu yazımızda da yine geçtiğimiz yıllar gibi 2017 yılında da bayanların gözdeleri arasında yer alan modellerden bahsedeceğiz. Bel dekoltesi sevenler için Arkasında transparan detaylar ile süslenmiş bir model, hem bel deltalarınızı hem de sırt dekoltenizi ortaya koyacak. Sırtında kalp kesim bir dekolte verilirken, yine bel kısmında da ince dekolteler kendini gösterebilir, tamamen sırt ve beli açık bir model de, boyundan askı tasarımı kullanılırken, farklı bir yansıtım ortaya koyulabilir. Bahsettiğimiz bu model de, göğüs kesim straplez model olarak tanımlanırken, yine etek kesimlerinde de farklı kesimler tercih edilebilmektedir.

Bunlar arasında, A kesim, prenses ya da balon gibi tercihler yapılabilir. Balon etekler daha çok mini modeller ile kendini ortaya koyarken, uzun kesimli eteklerde de deniz kızı oldukça zarif modeller arasında yer alıyor. Yarı transparan etek detayı 2017 yılında farklı bir model ile boy göstermek isteyenler, uzun etekli bir abiye kıyafet üzerinde, kısım kısım transparan detaylar ile dikkat çekebilir. Eteğin diz kısmında bir miktar transparan kumaş kullanılırken, diğer kısımlarında da normal elbise kumaşı tercih edilebilir. Elbette ki yine bu detay, balık kesim bir abiye için de geçerli olabiliyor. Kayık yaka püsküllü modeller Geçtiğimiz 2016 yılında, altın küre elbise modelleri arasında, kayık yaka ve püsküllü bir model tercih edilmişti. Uçuk pembe bir tonlama yapılırken, işlemeli kumaş tercih edilmiş. Kesimi düz olurken, püsküllü etek detayları göze çarpan özellikler arasında. Hafif transparan detaylar ile omuz dekoltesi verilmiş olurken, daha çok atletik vücut tipleri için uygun görülmüş bir kıyafet olarak tanımlanmıştır.

Yırtmaçlı abiye kıyafetler Yine altın küre kıyafetleri için seçilen bu sarı abiye modeli de 2017 abiye modelleri için tercih edilebilir bir model. Etek kısmında bulunan derin yırtmacı sayesinde oldukça iddialı kişiler için tercih edilebilir. İpek şifon kumaşlardan tasarlanmasının yanı sıra bisiklet yaka tasarımına sahiptir. Tek dekoltesi bacak dekoltesi olması da farklı bir yansıtımı ortaya koyuyor. Beraberinde kullanılan aynı ton pelerin ile şık bir tasarım haline getirilmiş. Yine etek uzun uzadıya tasarlanırken, bir tarafta sürükleyici bir tasarım ile üzerinizde gayet iyi taşınabilir. Askılı deniz kızı modeller Abiye kıyafetler arasında zarifliği ile bilinen deniz kızı kesim, askı detayları ile süslenerek, göğüs dekolteleri ile mükemmel seçimler arasında olabilir. Yine bel kısmında açılan pencereler ile biraz dekolte verilmiş denilebilir. İpek tafta kumaştan üretilen bu ürün, V yaka tasarımı ile göğüs hatlarınızı belli etmeye gayet iddialı. Tabi ki yine bu modellerde straplez olarak seçim yapabilir askılardan kurtulabilirsiniz. Bu da özel dikim özellikleri ile mümkün olabilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git