Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2017 Çanta Modelleri

2017 Çanta Modelleri
27 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 466 kez okundu.

2017 Çanta Modelleri

2017-canta-modelleri-zincirli

Sitemizde 2017 çanta modelleri hakkında bilgileri bulabilirsiniz. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Muhteşem farklı çanta modellerini bulabileceksiniz. Bu 2017 çanta modelleri için renkler taba renkleri mevcuttur. Taba renkler çok daha tercih edilmekte ve daha çok beğenilmektedir. Taba renklerinin tüm tonları vardır. Açık taba ton ve koyu taba rengi kol çantası bu yıl bayanların vazgeçilmezi olmuştur. Günümüzde de çok daha bu modeller satın alınmaktadır. Sitemizde zaten çanta model fotoğraflarına da bakabilirsiniz. Hatta en çok tercih edilip satılan çantalara da bakabilirsiniz. Bayan çanta modellerinde deri modelleri de çok satışta bulunmaktadır.

2017-canta-modelleri-yilan-deri

Demir kumaşlardan da yapılan çantalar çok şık görünmekte ve özellikle de abiyelerin yanında daha gösterişli bir bayan olmanızı sağlamaktadır. Bu yılın trend çantaları daha çok ayakkabıya uyum sağlaması gerekiyor.Deri çantalar konvas kumaşlarından da yapılmaktadır. Spor tarzı giymeyi seven bayanlar için spor tarzındaki çantalar da bulunmaktadır. Günlük hayatınızda da çanta modellerinden bulabilirsiniz. Spor çantalar da artık çok şıklık kazandıran ve giydiğiniz kıyafetler ile de adeta bütünleştirmiştir. Özel davetler için de şıklık kazanmanız için 2017 çanta modelleri bu sitede yer almaktadır.

2017-canta-modellerinden

Bu yılın en yeni trend çanta modelleri omuz çantadır. Omuz çantalar çok sık kullanılan ve kullanışı da çok rahat olmaktadır. Saplı olması ile her kıyafet tarzına yakışmakta ve her davetler için de kullanılabilir. Günlük hayatta da saplı çantalar daha kullanışlı olması ile birlikte eşyalarını daha kolay taşıyabileceksiniz. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Aynı zaman da diğerlerinden daha farklı model omuz saplı modeldir. Bir başka çanta modeli postacı çanta modelidir. Postacı çanta modeli dememizin sebebi şeklinden ibarettir. Bu model çapraz bir şekilde kullanılmaktadır. Diğer çanta modeli ise sırt çanta modelidir.

2017-canta-modelleri

Sırt çantaları da çok kullanışlı çanta modellerinden bir tanesidir. Sırt çantası modeli de günlük hayatta kullanabileceğiniz modellerdendir. Kova çanta modelini hiç duydunuz mu öyleyse anlatalım. Kısa saplı olan çantalara kova model adı verilmektedir. Ayrıca bu çanta modeli büzgülü modeli olmaktadır. Bu kova çanta modelini genç kızlar çok fazla kullanmaktadır. Abiyelere uygun olan çanta modeli ise el çantasıdır. El çantasın da çok fazla modeller bulunur. İster sade ya da ister işlemeli el çanta modeli vardır. Abiyelere uygun el çanta modellerini bulabilirsiniz. Özel davetlere uygun olan el çantası dışında portföy çantaları da çok uygun olmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git