Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2017 Dantel İşlemeli Abiye Modelleri

2017 Dantel İşlemeli Abiye Modelleri
10 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.677 kez okundu.

2017 Dantel İşlemeli Abiye Modelleri

 

2017-Dantel-İşlemeli-Abiye-Modelleri

Sıfır yaka, kolsuz, mini siyah gece elbiselerinde dantel kaplama bu sezon olduğu gibi 2017’de kullanılacak. Büzgülü ip bağlamalı dik yakalar, yaka kısmında peplum dantel garniler şık davetlerin kurtarıcısı olacak modeller. Etek ucuna kadar inen çiçek motifli dantel işlemeler kısa ve uzun abiyeler de sıkça boy gösterecek. Mini boy ve dizde biten dar siyah gece elbiselerinde yarım kol detayında kullanılan ara pencerelerde tül ve dantel karışımını göreceğiz. Sırtı pencereli, geniş yakalı, midi boy bu elbiseler ani hazırlıklarda yardımcı olabilir. A form etekli mini abiyeler de saten kumaş üzerine yakası ve askıları dantel olan straplez modeller de seneye çok görülecek.

2017 abiye modasında özellikle yaka kısmında kullanılan dantel işlemeler çok moda olacak. Düşük kollu göğsü kayık yaka uzun abiyelerin omuz ve boyun kısmını kapatan birbirinden şık motiflerde dantel işçilikler göze çarpacak. Dantel ön kısımda yer alırken sırt kısmı tülle kapatılmış olacak. Kalın askılı, kalp yaka, göğüs ve sırt dekolteli uzun elbiselerin bel kenarlarında küçük dantel ve tül karışımlı pencereler olacak. Hatta dantel pencereleri kalın, çapraz bantlar bütünleyecek. 2017 gece elbiselerinde dantelli modeller genellikle siyah olacak. Krem ve şarap rengi onu takip edecek. Mor, yeşil gibi baskın renkleri de seneye dantelli elbiselerde karşılayacağız. Üzeri tamamen dantelle örtülen, içi kalın astarlı seksi transparan modelleri de genelde mini eteklerde göreceğiz. Önü kapalı gibi duran mini elbiselerin sırtı geniş dekolteli ve açık olacak. Yarasa ve İspanyol kollarda full dantel işlemeler veya dantel lazer kesimli pencereler yer alacak.

Püsküllü ve fileli etek uçları, kol manşetleri ve bel dekolteleri de diğer detaylardan. Klasik abiyeler de boyu dizde biten, yuvarlak yaka, kısa kol dantelli modelleri de 2017’de kullanacağız. Bu modeldeki abiyeler petrol yeşili, mürdüm gibi baskın ve canlı renklerde karşımıza çıkacak. V yakalı, kruvaze kesimli, uzun kollu, mini dantelli elbiselerin tüm hatlarında dantel ve nakış işlemeler çok hoş duracak. Dantel abiyeyle birleşip harikalar yaratabiliyor. Seneye de yine çok moda olacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git